Pocta pre zastreleného Takeoffa, nový album The Weeknda a luxusná vila Rick Rossa

The Weeknd

Novinky zo svetového rapu (Zdroj: Spotify/Rick Ross + Rich Fury/Getty Images for Global Citizen + dolby.com/The Weeknd)

#Najviac fanúšikov si na našom portáli ide dianie zo slovenskej a českej rapovej scény, ale stále neradi zabúdame aj na diania zo sveta. Práve preto sme si aj dnes pre teba pripravili krátky súhrn toho, čo sa aktuálne deje vo svetovom rape.

Dočkali sme sa opäť novej hudby, aj zaujímavých noviniek, tak poďme sa na to spoločne pozrieť!

Quavo si opäť uctí zosnulého kolegu

Takeoff bol jedným z popredných newschool mumble raperov, člen zoskupenia Migos a takisto aj synovec svojho kolegu z Migos, Quava. Práve Quavo vydal na počesť svojho zastreleného synovca rovno dva tracky, a to skladby „Greatness“ a „Without you“.

Nedávno sme ťa zároveň informovali o jeho novinke s názvom „Honey Bun“, ktorá bola predzvesťou niečoho väčšieho. Quavo totiž oznámil, že vydá svoj druhý sólový album, ktorý ponesie názov Rocket Power, za ktorým sa skrýva silná myšlienka.

Sám Takeoff totiž ešte v roku 2018 vydal svoje debutové sólo s názvom The Last Rocket, teda nový Quavov album vyjde na jeho počesť. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale určite sa na to budeme tešiť!

The Weeknd vydá svoj nový album

Nová hudba dorazí aj v o čosi pozitívnejšom duchu! Popri viacerých aktuálnych novinkách totiž oznámil svoj nový album aj spevák The Weeknd. Svojim fanúšikom totiž v uplynulých dňoch oznámil, že sa už čoskoro dočkáme jeho nového albumu s názvom THE IDOL VOL. 1.

Okrem toho, že spevák pre nás varí novú muziku, sa už v lete dočkáme európskej časti jeho After Hours Till Dawn Tour, ktorá začína už počas júna. 

Svetoznámy kanadský spevák za svoju kariéru naozaj mnohokrát spolupracoval so silnými rapovými menami a inak tomu nebude ani teraz. Na novom albume bude mať svoj featuring napríklad Future a The Weeknd túto spoluprácu v krátkosti teasol počas svojho nedávneho livestreamu. Ukážku sleduj nižšie:

Rick Ross si kúpil luxusnú vilu za 4,2 milióna dolárov

Obľúbený raper Meek Mill našiel kupcu pre svoj domček. Resp. luxusnú vilu za 4,2 milióna amerických dolárov! A tým kupcom nie je nikto iný, ako sám veľký BOSS, samotný Rick Ross!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Ako dobre poznáš legendárneho Snoop Dogga? Otestuj sa

Zaujímavé však je, že Meek Mill nevedel o tom, že si jeho predošlý domov kúpil jeho rapový kolega, až kým sa o tom nezačalo písať!

V minulosti medzi týmito dvoma pánmi nevládol zrovna pozitívny vzťah, čo sa však podľa všetkého zmenilo na jeseň minulého roku, kedy sme ich opäť mohli vidieť spoločne na jednom pódiu.

To však zo strany Rick Rossa a Meek Milla nie je ani zďaleka všetko! Podľa aktuálnych informácií spoločne zavítali do štúdia, je teda možné očakávať ich čerstvú spoluprácu niekedy v blízkej dobe. Budeme ťa o tom určite informovať, tak zostávaj ready!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame