Po tejto skladbe sa budeš cítiť ako v siedmom nebi: Nie, nie je to clickbait

Ronald Weedman

Ronald Weedman a Pokyman (Zdroj: Youtube.com/@ronaldweedman420)

#Prečo to nie je clickbait? Pretože tento track je definícia slova chill. O tento reggae zážitok sa postaral Ronald Weedman, ktorý si na feat pozval Pokymana z Medial Banana. Obidvaja sa spojili na skladbe High Talk, kde rozoberajú zelenú rastlinku, ktorá patrí do tejto hudby a komunity odjakživa. Ak máš rád tento typ hudby, určite si vychutnáš aj chytľavý refrén, ktorý určite nevypustíš z hlavy.

Spolupráca s Pokym znamená pre Ronalda splnený sen

Ronald Weedman je zo spolupráce s Pokym nadšený: ,,Pravdupovediac, znamená to pre mňa neopísateľne veľa…Predstav si, že na niekoho hudbe vyrastáš doslova a do písmena, formuje ťa a teraz máme spolu track. Pre mňa to je extrémik. Pokyho poznám už od mojich zbláznených pubertálnych čias, chodil som mrte na ich koncerty (Medial Banana). No to som bol obrovský fanúšik, teraz sme kamoši a som za to moc vďačný a rád! Naše priateľstvo začalo v štúdiu the Wellders, keďže nám robí hudbu prevažne Lukie Forward (MB). Však ten podklad je poklad a zaslúžil by si enormný výtlak! 😂🚀

Okrem toho Ronald nám zdieľal svoje plány do budúcnosti. ,,Momentálne pracujem na svojom debutovom albume, ktorý prinesie rôznorodú paletu producentov a úžasné spolupráce. Taktiež plánujem organizovať parties po celom Slovensku pod názvom ‚Flyover‘, a už čoskoro sa koná tretia party 24. júna v Skalici, na ktorej sa predstaví aj skupina Medial Banana s ich novou show. A samozrejme, tento rok sa teším na vystúpenie na mojom milovanom festivale Uprising. Čakajú ma noví ľudia, nové mestá a veľa vzrušujúcich spoluprác. Som veľmi nadšený a teším sa na to!“ uzavrel 206-centimetrový raper zo Senice.

Pred nedávnom vydal aj videosingel na tému domáceho násilia, v ktorom mu asistovala speváčka BARB. Ak by si chcel počuť viac hudby, môžeš siahnuť po EPčku „Lucky Chilldren“. 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pouličný Autor Tónov, Momo a Alan Murin sa postarali o silnú skladbu, ktorá ti prehovorí do duše
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame