Po Separovi svoju tour ohlásil aj Dame! Čo nové majú chalani z DMS?

Dame

Novinky od DMS (Zdroj: Instagram.com/ separ_dms + adamvandame + smartdmskgb)

#Za oknami už štebotajú vtáčiky, slniečko hreje o čosi viac, a tak si dáme nejaké tie novinky z dielne crew DMS. A že to nesúvisí? Nevadí, aj tak si ich dáme. Pretože Separ, Dame a Smart je trojica, ktorá má pre svojich fans neustále čosi nové a v najbližšej dobe sa aj nejakých noviniek dočkáme, takže sme to pre teba chceli takto v rýchlosti zhrnúť. Si ready?

Dame vyrazí na svoje vlastné turné

Táto jar je hudobne veľmi naloženou. A nielen z hľadiska celej rapovej scény, ale dokonca sme sa dočkali projektov od všetkých členov DMS hneď po sebe! A čo sa týka Dameho sóla s názvom Frí Dom, po oznámení Separovho Flowdemort Tour si budeš môcť vypočuť naživo aj Dameho. Bližšie info o zastávkach atď sa dozvieme snáď už čoskoro.

„Info a zastávky tour k môjmu novému albumu vyhodíme čoskoro, riešime posledné detaily, väčšina tour prebehne v júni. Separ aj ja budeme hrať svoje sólo koncerty so Smartom za chrbtom, takže vždy k vám dôjdu dve tretiny DMS a na každej zastávke natočíme s Marošom Šestákom aj niečo do #DMSLIFE. Čoskoro viac info, mám toho nachystaného ešte viac o čom zatiaľ neviete…“ napísal Dame o svojich plánoch v príspevku na IG.

Separ a Dame sa navzájom na svojich sólach tentokrát prekvapivo neocitli u toho druhého na featuringoch, ale to vôbec nevadí. Aj Damemu aj Separovi bude na tour kryť chrbát Smart!

Smartov producentský album je moodik

Síce od Smarta čakáme na producentský album už niekoľko rokov, jeho projekt dorazil v trochu inom svetle, ako sme predpokladali. Spojil sa totiž s talentovaným hudobníkom menom Gliwre a spolu nám pripravili album s názvom 1982 PALMS BLVD.. Ide o veľmi vydarený album, ktorý obsahuje takmer hodinu skvelej hudby s jedinečnou atmosférou, pretože ide o príjemny návrat do 80. tych rokov. Tento unikátny synthwave projekt vyšiel pred časom na všetkých streamoch, pričom v predaji je aj v podobe vinylov. Ak by si si chcel/-a tento vibe nacítiť skutočne oldschoolovo!

Separ má svoj vlastný energy drink

Ako sme písali vyššie, blíži sa aj Separova Flowdemort Tour. Album Flowdemort nám všetkým pomotal hlavičky, teda dá sa určite klasicky čakať, že naživo to bude naozaj jazda. Okrem toho však jednou z najaktuálnejších noviniek z jeho strany je aj jeho nový energy drink, ktorý pustil do sveta v spolupráci so značkou Semtex. Tento energeťák dostal rovnaký názov ako obľúbené Separove proteínové mňamky, a teda Extrem.

Chcel/-a by si, aby sme si pre teba pripravili jeho ochutnávku? Napíš do komentárov!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame