Po Bratislave sa túlal čierny baran: Objavili ho pri biznis centre na Mlynských nivách

Facebook/Michal Štefánik

#Pokiaľ ste sa v pondelok motali v okolí Mlynských nív v Bratislave, mohli ste stretnúť stvorenie, pri ktorom ste si pravdepodobne pretierali zrak. V blízkosti autobusovej stanice a množstva biznis centier sa totiž zatúlal čierny baran.

Baránka odchytil Michal, ktorý v okolí pracuje. Následne sa s ním odfotil a pomocou facebooku začal hľadať jeho majiteľa. Podarilo sa mu to po niekoľkých hodinách, medzitým sa o barana s kolegami postarali napríklad senom. Všetko sa však skončilo dobre.

Nakoniec sa totiž ukázalo, že čierny baran ušiel z minizoo v bratislavskom Prievoze, kde je umiestnený len pár dní.  Baran teda prešiel celkom slušnú trasu v podobe niekoľkých kilometrov.  Sociálne siete teda pomohli a to aj vo svete zvierat.  No z druhej strany sa tiež ukázalo, že po meste treba chodiť s otvorenými očami. Nikdy neviete, na aké zviera totiž môžete napríklad v pondelok ráno naďabiť.

Presedlal som z motoriek!Našlo sa toto baránča. Keby ste vedeli o niekom, komu ušiel, dajte mi vedieť. Je u nás v business centre na Mlynských NiváchEDIT: Majitel sa uz nasiel. Dakujem za pomoc 🙂

Posted by Michal Štefánik on 16. január 2017

Odporúčame