Pil C zverejnil prvý singel z nového albumu. Na V PODZEMÍ FREESTYLE ho dopĺňa Rytmus

Takmer 150 tisíc pozretí za necelé dva dni je číslo, ktoré rozhodne nie je na zahodenie. V tomto prípade ale ani nie je prekvapivé, pretože jeden z najpočúvanejších slovenských rapperov posledných rokov, Pil C, vydal nový singel zo svojho pripravovaného albumu, ktorý by sa k nám mal dostať už v októbri. Na skladbe V PODZEMÍ FREESTYLE ho navyše dopĺňa jediný a jedinečný Rytmus. Kombinácia, ktorá zaujíma takmer všetkých.

Pil C-ho priaznivci boli vo vytržení, vedeli, že posledný augustový víkend znamená prvú skladbu z pripravovaného Lukášovho CD. Úvodným singlom, ktorý má fanúšikov navnadiť na album, je V PODZEMÍ FREESTYLE, kde Pila dopĺňa člen legendárnej skupiny Kontrafakt Rytmus, pričom sme sa dočkali aj zaujímavého videoklipu, na ktorom cítiť, že nie je prvoplánovaný.

Ako Pil C napísal na svojom Instagrame, od polnoci z nedele na pondelok je tento track dostupný aj na všetkých streamovacích platformách. Inými slovami, kto chce, tak sa k nemu dostane. Komentáre ľudí na seba nenechali dlho čakať, v reakciách sa objavoval najmä chvála a radosť z toho, že Pil C opäť tvorí.

Skladba má všetko, čo podobný typ tracku mať má. Je tam príbeh, sú tam hlboké myšlienky a v prvom rade, je tam priam hmatateľná emócia, ako v Pil C-ho slohe, tak aj v slohe Rytmusa. Ak bude pokračovanie albumu tak kvalitatívne vysoko ako tento song, tak sa vyslovene máme na čo tešiť.

Foto: Pil C, profil na Instagrame Pil C

Odporúčame