Toľko ľadu, že musíš volať rolbu. Pil C nezabúda na fanúšikov

PIl C

Pil C v tomto období dokončuje svoj štvrtý sólový album, medzi časom ale nezabúda na ľudí, ktorí sú pre jeho kariéru priam kľúčoví, na svojich fanúšikov.

„Toľko ľadu vôkol mňa, že asi musím volať rolbu. Ešte počúvaš v podzemí freestyle,“ napísal Pil C na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho v tomto momente sleduje viac ako 199 tisíc ľudí a je iba otázkou času, kedy zlomí magickú hranicu 200 tisíc followerov. Referencia na song s Rytmusom, ktorý bude mať miesto aj na novom Lukášovom albume, je viac než silná, pretože ľudia sú v tomto období skutočne akýsi chladní, pričom vyjadrovanie pocitov už nie je také samozrejmé, ako bolo kedysi.

I keď samozrejme, vždy je to individuálne. Čo sa týka skladby s Rytmusom, tak v nej možno nájsť skutočne veľa zaujímavých referencií. Ale ak Pil C-ho sledujete pravidelne, vidíte, že aj keď mu nový album zaberá pomerne dosť času, nezabúda na svojich priaznivcov, ktorým sa pravidelne ozýva prostredníctvom IG stories či príspevkov. A potom nečudo, že jeho fan base patrí v končinách českého a slovenského rapu medzi najvernejšie. Ak sa vám to nezdá, odporúčame ísť na jeden z jeho koncertov.

Čo sa týka Lukášovej tvorby, momentálne ľudia čakajú na jeho štvrtý sólový album. CD číslo jeden vyšlo v roku 2015 a nieslo názov Hype, druhý album Pil C vydal v roku 2017, vtedy sa jednalo o V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac a jeho tretie CD uzrelo svetlo sveta pred dvoma rokmi a volá sa 2086

Photo credits: Pil C, profil na Instagrame

Odporúčame