Pil C spustil predaj: Album 2086 zložil servery. Prečo depresívne texty v šťastnom období?

Na tento moment čakalo množstvo rapových priaznivcov prakticky do roku 2017, kedy Pil C vydal svoj posledný sólový album. Včera, v pondelok 28. októbra tento raper spustil predaj albumu 2086. Nachádza sa na ňom 14 skladieb a je podľa názoru samotného autora najlepším hudobným počinom v jeho doterajšej kariére.

Snippet

Spolu s predajom vydal Lukáš Kajanovič aj snippet, v ktorom ponúka pohľad do jednotlivých skladieb a má viac ako šesť minút. Toto video sa na YouTube okamžite dostalo do trendov. Treba povedať, že Pil C si dal na ochutnávke k albumu poriadne záležať, každý track je odprezentovaný svojským a jedinečným štýlom. Opäť sa potvrdilo, že tento umelec nedá niečo von, kým s tým nie je naplno spokojný.

Depresívne skladby

Pil C na svojom profile na sociálnej sieti Instagram koncom víkendu prezradil podrobnosti k albumu, ktorý sa volá 2086. Veľa jeho priaznivcov bolo prekvapených, raper totiž napísal, že sa jedná o jeho doposiaľ najviac depresívne dielo. Pritom album vychádza v čase, kedy je takpovediac na vrchole kariéry, má pevný a silný vzťah (dokonca snúbenicu) a tak nejak jeho život po rokoch dáva poriadny zmysel.

„Je to jednoznačne a neodškriepiteľne najlepší album. S určitosťou môžem potvrdiť, že je to moje najdepresívnejšie dielo. Teším sa na to, kedy si to budete môcť vypočuť. Musíte si pustiť všetko po poporadí, tak ako som to zoradil. Takmer dva roky som tu nebol a nevydával. Konečne som späť. A verte mi, že ste mi chýbali. Vďačný budem za každé zdieľanie, za každú podporu, za každý predaný kus a každý jeden feedback.“

Padli servery

Raper sľúbil, že prvých sto albumov bude mať pri sebe pribalený aj špeciálny darček, pričom každý album predaný v predpredaji bude už tradične podpísaný autorom. Čo však raper nečakal bolo, že stránka, cez ktorú sú albumy predávané, padne. Jednoducho, nával priaznivcov bol tak obrovský, že to servery nevydržali. A pritom tento web bol o štyrikrát silnejší, ako tomu bolo v minulosti. Záujem bol priveľký. Našťastie ale všetko dobre dopadlo a ľudia si mohli album objednať.

Mohlo by ťa zaujímať:  S kým bude bojovať Erik Tresor? Flexking na to nemá vajcia

https://www.instagram.com/p/B4K_9Uulb6S/

A ľudia sú tak zapálení pre album 2086, že Pil C získal za prvú noc platinu. Tu je príspevok, v ktorom objasňuje aktuálnu situáciu.

https://www.instagram.com/p/B4MjsUOF0Tm/

Všetko nasvedčuje tomu, že tento album bude absolútna paráda. Či už máte šťastné alebo nešťastné obdobie života, či sa potrebujete nad všetkým zamyslieť alebo od všetkého vypnúť, tento album by vám v tom mal pomôcť. A prečo šťastný človek prezentuje depresívny album? Vraj zistíme, keď si vypočujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.