Pil C sa pomaly, ale isto vracia: Jeho štvrtý sólový album by mal byť zatiaľ najlepší

Pil C dozaista patrí medzi interpretov, ktorí si dávajú záležať predovšetkým na kvalite, pričom kvantita u nich nehrá úlohu. Áno, potom sa stáva, že fanúšikovia netrpezlivo čakajú, kým opäť budú predstaviteľa labelu Comebackgang počuť v akcii, ale o to viac sa tešia, keď Pil C skutočne niečo vydá. A ako to aktuálne vyzerá, obdobie pôstu sa u Lukášových priaznivcov kráti. Prakticky bude trvať už len niekoľko dní.

Ako informoval Pil C na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, už v závere augusta by mal vydať prvý singel z nového albumu, ktorý by sme mohli počuť v závere tohto kalendárneho roka. Kto Pil C-ho sleduje dlhodobo, vie, že song vyjde 28.augusta, je to dátum, počas ktorého už viackrát publikoval novú hudbu, v minulosti napríklad v tento deň vyšla skladba Silent Hill, ktorá dodnes patrí medzi najlepšie, ktoré tento slovenský rapper napísal. A je veľká pravdepodobnosť, že aj to, čo vydá teraz, bude veľmi kvalitné a sledované.

Pil C má za sebou silné životné obdobie, k čomu môžeme pripočítať, že celkovo naša krajina či celý svet si prechádzajú náročnou etapou dejín, čo podporuje aj tvorbu. Pocity a emócie fungujú u každého z nás, umelci nie sú výnimkou práve naopak. Už track Hawaii z konca minulého roka mohol načrtnúť, čím si Lukáš prešiel, pričom nie je vylúčené, že táto tématika bude zastúpená aj na CD, ktoré aktuálne pripravuje. Väčšinu z neho už má, na celkový produkt si ešte niekoľko mesiacov počkáme.

Ale nebude to už dlho. Konkrétne by sme sa mali nového Pil C-ho albumu dočkať v závere októbra, počas posledných toho mesiaca. A to sú približne dva mesiace a týždeň, čo je veľká vzpruha pre všetkých priaznivcov tohto člena labelu Comebackgang. Bude to štvrtý sólový Pil C-ho album, pričom všetky jeho CDs mali medzi sebou rozmedzie dvoch rokov, počas ktorých sa vyvíjal profesne aj ľudsky. A iné to nie je ani teraz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Shaquille O'Neal zase rapuje ako boh: Vypočuj si tento rapový CHAOS

Dodajme, že album Hype vyšiel v roku 2015, album V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac vyšiel v roku 2017 a v roku 2019 sme sa dočkali CD s názvom 2086. Máme rok 2021 a sme v očakávaní toho, čo si Pil C pre nás pripravil tento raz. Ako ho ale poznáme, malo by sa jednať o doposiaľ najlepší album, aký kedy vydal.

Foto: Pil C, ilustračné

Odporúčame