Pil C potešil svojich fanúšikov. Môžeme sa tešiť na nové skladby?

Pil C je jedným zo slovenských raperov, ktorí robia kvalitu na úkor kvantity, a preto sa niekedy stane, že o ňom nepočujeme aj rok alebo dva. To ale našťastie nie je prípad roku 2020, pretože líder zoskupenia Comebackgang má toho pripraveného podľa vlastných slov až-až a už čoskoro by sme sa mali tešiť na nové veci od tohto interpreta.

Koncom minulého roka Pil C vydal svoj tretí sólový album. CD s názvom 2086 sa tešilo a vlastne aj teší veľkej popularite a tento album prešiel aj porovnaním s Real Newz od Kontrafaktu či s OG od Separa, čo je samo o sebe komplimentom. Bolo cítiť, že Pil C má za sebou albumy Hype a V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac, 2086 je zatiaľ, čo sa hudby a lyriky týka, od neho najviac.

Samozrejme, od toho momentu prešlo takmer sedem mesiacov a priaznivci tohto interpreta sú hladní po ďalších trackoch. Veľmi podarená spolupráca sa Pilovi podarila na albume Mezi prsty, ktorý pripravili Paulie Garand a DJ Wich. Pil C sa s nimi objavuje na tracku Forma, kde rapuje aj Rytmus a musíme povedať, že je to jedna z najlepších skladieb za posledné týždne.

Avšak, čo ďalej? Dá si Lukáš opäť trochu pauzu alebo je naopak namotivovaný robiť, robiť a robiť? Z toho, čo zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram to vyzerá, že správna je druhá odpoveď a už čoskoro by sme sa mohli dočkať ďalšej skladby, kde sa Pil C objaví alebo dokonca bude na nej ako hlavný interpret práve on.

https://www.instagram.com/p/CBbRk7vFNhp/

Pil C na svojom profile v poslednom období viackrát napísal o tom, že by čoskoro mohli byť nové veci, že sa teší na skladby, ktoré mu vyjdu a okrajovo sa pristavil aj pri tom, že by bol rád, keby sa už dalo koncertovať, pretože, rovnako ako väčšine raperov, aj jemu to veľmi chýba.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali vždy vedel, že niektorí ľudia sú kotvy a hyeny (THROWBACK)

Čo zatiaľ momentálne vieme je, že líder Comebackgangu bude súčasťou nového albumu Majka Spirita – Artist, ktorý je momentálne v predaji. Spoločne urobili skladbu Kobe, ktorá, ako nesie jej názov, bude venovaná zosnulej basketbalovej legende Kobemu Bryantovi. Ako Majk Spirit, tak aj Pil C majú vo svojich textoch často odkazy na ikony sveta NBA a celkovo americká basketbalová kultúra im nie je cudzia.

Foto: Pil C, ilustračné

Odporúčame