Pil C potešil fanúšikov. Ako to vyzerá s jeho novými skladbami?

Interpreti sa radia do viacerých skupín, napríklad sú takí, ktorí toho vydávajú tak veľa, ako sa len dá, pričom sú na očiach prakticky nonstop a buď dostávajú ľudí do varu alebo získavajú kritiku za to, že tlačia kvantitu namiesto kvality. Potom sú tu interpreti, ktorí si medzi jednotlivými projektmi vo svojej kariére vždy doprajú pauzu, čo je na ich tvorbe cítiť. Kvalita je na prvom mieste, počet skladieb je nižší. Medzi druhú kategóriu patrí aj Pil C.

Pil C vystrelil hore, čo sa rapovej scény týka, prakticky za rok. Vystrelenie je jedna vec, ale udržať sa hore je omnoho náročnejšie, čo potvrdí každý, komu sa to v nejakom odvetví podarilo. Prvý Lukášov album Hype vyšiel v roku 2015, následne V Rádiu Hral Elán Keď Umrel Tupac v roku 2017 a o zas o dva roky neskôr tretie sólové CD s názvom 2086. Pomedzi to boli samozrejme spolupráce, občas nejaký singel, ale ako píšeme v úvode, kvalita bola na prvom mieste a kvantita nebola riešená.

To spôsobilo medzi Pilovými priaznivcami hlad. A keď je fan base hladná, tak prakticky všetko, čo daný raper vydá, je pod drobnohľadom. Tak je to aj v prípade tohto člena a lídra labelu Comebackgang. V roku 2020 zatiaľ Pil C-ho vidíme „iba“ na spoluprácach, ale musíme povedať, že sú naozaj vynikajúce. Veď o tracku Forma, kde robil hudbu DJ Wich a k textu prispeli aj Paulie Garand a Rytmus, sa hovorí už pomaly niekoľko mesiacov.

Ospevovaný (a právom) singel dostal nedávno videoklip, z ktorého Pil C na svojom profile postol niekoľko zaujímavých kvalitných momentiek. A čo je ešte podstatnejšie, v poslednom príspevku povzbudil svojich fanúšikov. Pretože, ako to tak momentálne vyzerá, čoskoro od neho budeme vidieť single a ako je to u neho zvykom, budú to naozaj kvalitné kúsky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Do Bratislavy prichádza legendárna skupina PSH! Budeš tam?

„Inak, more single sa pomaly pripravujú a čakajú na správny čas,“ napísal na Instagrame. Viac ani nemusel, fanúšikovia v komentároch okamžite začali množiť pozitívne reakcie. Ako totiž spomíname vyššie, Pil C v nich vie v správnom bode prebudiť hlad po jeho skladbách. A to je veľmi cenná vlastnosť. My sa taktiež tešíme na to, čo tento raper najbližšie prinesie.

Foto: Pil C, profil na Instagrame

Odporúčame