Pil C opäť hosťom v znovuzrodenej Joe Trendy Show: Kto koho vykradol?

Pil C

Nová Joe Trendy Show (Zdroj: YouTube.com/Joe Trendy TV)

#Svetoznáma Joe Trendy Show nás nechala na svoju novú epizódu čakať naozaj dlho. Avšak čím dlhšie čakanie, tým veľkolepejší a voňavejší comeback!

Joe Trendy featuring Pil C

Obľúbený stand-up komik a podcaster Joe Trendy svoju Joe Trendy Show začal ešte v roku 2017, kedy sa jeho prvým hosťom stal raper Pil C. Teraz tu však máme už rok 2023 a táto show pokračuje s novými epizódami, ktoré vznikajú v štúdiu, ktoré je domovom aj známych podcastov ako Nebezpečný obsah alebo Lužifčák.

„Pokračujeme tam, kde to všetko začalo, pretože mojim hosťom je Pil C. Bol to môj historicky prvý hosť a za tie roky sa toho zmenilo veľa. Spýtal som sa ho na to, čo vám ani nenapadne a teraz zistíte, že ste to potrebovali vedieť. Samozrejme som nemohol vynechať ani jeho obvinenia z kopírovania hudby a obvinil som ho ešte viac!“ napísal Joe Trendy k aktuálnej časti, ktorá dorazila po dlhšej dobe pauzy.

Naposledy sme mohli túto zábavnú showku vidieť počas silvestrovského špeciálu Silných Rečí na prelome 2021/2022. Vtedy bola Trendyho hosťkou jeho polovička a stand-up komička Simona.

Tešíš sa na nové epizódy Joe Trendy Show?

 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame