Pil C je späť s prvou skladbou z nového albumu. Na RBMK mu hosťuje Viktor Sheen

Pil C je v rapovej hre už rovných päť rokov. Od vydania skladby Lost ubehlo veľa času a Lukáš toho za toto obdobie stihol naozaj veľa. Momentálne bude vydávať už tretí sólový album a my sa neviem dočkať.

28. august je deň, kedy uzrel svetlo sveta vyššie spomínaný track Lost, ktorým sa odštartovala raketová kariéra jedného z najlepších slovenských raperov. 28. august je rovnako dňom, kedy sa medzi fanúšikov dostala aj očakávaná bomba s názvom Silent Hill. Skalní fanúšikovia vedia, že pre Pil C-iho sú dátumy, symbolika a odkazy v kariére veľmi dôležité, takže inak to nebolo ani včera. Skladba RBMK vyšla 28. augusta a je prvou z tretieho chystaného sólového albumu.

Hosťom na novinke je český Viktor Sheen, ktorý tento rok vydal mimoriadne vydarený album, ktorému sme už tiež venovali pár riadkov. Posledná vec, ktorú musíme vyzdvihnúť je zase raz vydarená spolupráca Pil C – Mystika Produkt, pretože klip je opäť skvelý a okrem hlavných protagonistov, producenta skladby Speciala si v ňom zahrala aj Lukášova priateľka Naty.

 

Odporúčame