Paulie Garand a DJ Wich vydávajú nový videoklip. Skladba Honey dostala vizuál

Paulie Garand patrí medzi raperov, o ktorých sa v tomto kalendárnom roku hovorí najviac. Dôvod je prostejší ako by ste si mohli myslieť – vydal nový album, ešte k tomu s legendárnym DJ Wichom. CD nesie názov Mezi prsty a je v našich ušiach už niekoľko mesiacov. Postupne pribúdajú videoklipy k jednotlivým trackom a k tomu všetkému sa chystá aj veľké turné. Najnovšie dostala vizuál ďalšia skladba, poďme sa na to spoločne pozrieť.

Konkrétne sa jedná o pohodový track Honey, ktorý vás naladí na určitú chill vlnu, ktorej nahráva aj beat od DJ Wicha. Ak ale chcete, nad touto skladbou sa dá aj zamyslieť, je v nej toho povedaného veľa a objavujú sa tam bary, v ktorých sa skrývajú naozajstné životné pravdy.

Ako ale píšeme, pri tomto tracku sa dá aj oddýchnuť. Rap Paulieho Garanda dopĺňa refrén slovenskej speváčky meno Zea, o ktorej možno veľa z vás nevie, ale musíme povedať, že je kvalitná a svojou troškou prispieva k celému dobrému vyzneniu tohto tracku.

Videoklip vyšiel pod záštitou Ty Nikdy label, pod ktorým Paulie tvorí. Album Mezi prsty je medzi priaznivcami veľmi obľúbený a obsahuje niekoľko trackov, ktoré majú takzvaný hitový potenciál. Spomenúť môžeme napríklad skladby Livin či Forma.

Foto: Paulie Garand, Ty Nikdy, YouTube video

Odporúčame