Páry, ktoré predstavovali dokonalosť: Láska aj rozchody, toto sú ikonické dvojice Hollywoodu

Šťastný párik na lúke

Respondenti vo Vidadu odpovedali na to, čo ich naučil/a EX (Zdroj: unsplash.com)

#Nezáleží na tom, či človek pracuje ako pokladník, poslanec alebo je hollywoodskou celebritou. Jedno majú všetci ľudia spoločné – túžbu po láske a milovaní. Nájsť spriaznenú dušu nie je vždy jednoduché, no keď sa to podarí, stojí to rozhodne za to. Vzťahy zažívajú aj herci a speváci, pričom niektorí z nich vytvorili také dvojice, ktoré sa stali synonymom dokonalosti.

Selena Gomez a Justin Bieber

Ako na horskej dráhe! Aj tak by sa dal opísať vzťah Biebera a Gomez. Ani spolu, ani bez seba. Dlhé roky sme mohli byť svedkami toho, ako sa dvojica schádza a rozchádza a potvrdzovali, že „stará láska nehrdzavie“. Dvojica sa začala stretávať v roku 2010 a dlhých 8 rokov to spolu ťahala.

Tomu je už definitívny koniec, pretože z Biebera sa stal ženáč a za svoju vyvolenú si vybral mladú modelku Hailey Baldwin. Mimochodom, vedel/-a si o tom, že Gomez mala mať milostné pletky aj s Orlandom Bloomom? Uvidíme, či svadba znamenala definitívny koniec. Neprekvapilo by nás totiž, keby sa dala táto dvojka opäť  dokopy.

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Bolo to síce dávno, čo sa sympatická Aniston viedla za rúčku s vychádzajúcim sexsymbolom Ameriky. Ona – krásna a obľúbená herečka z Priateľov, on – charizmatický muž, ktorého pohľad roztápal ženy na celom svete. Nečudo, keď sa v roku 2000 títo prominenti zobrali a začali predstavovať symbol krásneho páru.

Ale ako to už býva, nie vždy láska trvá večne a v roku 2005 tejto dvojici zazvonil umieráčik. Mimochodom, šepká sa, že ohrdnutá Jennifer, ktorá sa údajne nikdy úplne nepreniesla cez tento rozchod, si spolu s Bradom opäť začínajú k sebe nachádzať cestu.

Angelina Jolie a Brad Pitt

Brad sa v tomto rebríčku umiestnil opäť, iba vymenil partnerku. Zdalo sa, že po Jennifer Aniston už nebude tvoriť dokonalý pár s nikým. Omyl. S Angelinou vytvorili duo, ktoré každý poznal ako „Bradelina“. Jeden z najatraktívnejších párov v histórii novodobého Hollywoodu sa spoznal v roku 2004 pri nakrúcaní filmu Pán a pani Smithovci. Oficiálne sa dali dokopy iba tri mesiace po Pittovom rozvode s Jennifer Aniston. Žiaľ, ani tento pár nevydržal navždy. Po 10 rokoch si dali zbohom. Angelina najskôr tvrdila, že sa jej nepáči Bradovo správanie k deťom a jeho časté popíjanie, v inom rozhovore priznala, že za to môže skrátka život.

Foto: Wikimedia Commons

Blake Lively a Ryan Reynolds

O sebe vedeli už dávno, ale až natáčaniesnímky Green Lantern sa im stalo osudným. Film, ktorý síce u divákov nezabodoval, priniesol hercom niečo iné okrem ocenení a zárobkov. Treba však povedať, že v tom čase bol herec ešte ženatý so Scarlett Johansson a Blake bola rovnako vo vzťahu. Ak si myslíte, že sa vrhli na seba, ste na omyle. Najskôr to začalo pomerne nevinne a kamarátsky a takmer až o rok si dali dvojité rande, ale každý s niekým iným. Celkom trapas. Po tejto udalosti ale veci nabrali rýchly spád a v septembri 2012 sa vzali. Aj takto vznikol pár, ktorý to má v hlave zohraté a vyžaruje z nich harmónia.

https://www.instagram.com/p/BpRyHBpgS3J/

Justin Timberlake a Jessica Biel

Ďalšou dvojicou, ktorú mnohí opisovali ako to „naj“ bol Justin Timberlake a Jessica Biel. Justinovi trvalo pomerne dlho, kým našiel tú pravú. Skúšal to s Britney Spears alebo Cameron Diaz, ale až v roku 2007 zakotvil v lone, respektíve v náručí herečky známej zo seriálu V siedmom nebi. Dnes tvoria síce ukážkovú dvojicu, ale nie vždy tomu tak bolo. Iba rok predtým, ako ohlásili svadbu, sa náhle rozišli. Toto zlé obdobie ale prekonali a dokázali tak celému svetu, že ich láska je silná. Nežnosti si bežne dokazujú aj na verejnosti, ale nechýbajú tiež vtipné gestá.

Foto: Facebook/Justin Timberlake

Channing Tatum a Jenna Dewan Tatum

Pamätáš si ešte na tanečný film Let’s Dance z roku 2006? Na Slovensko dorazil v období, kedy medzi mladými začal výraznejšie prekvitať vzťah k hip-hopovej kultúre. Práve v tomto filme si obaja zahrali hlavné úlohy a láska, ktorú hrali na filmovom plátne, sa neskôr pretavila aj do reality. Dva roky od tohto filmu sa dvojica zasnúbila a presne rok na to sa konala romantická svadba. Ich vzťah umocnila aj dcéra, ktorá sa im narodila v roku 2013. O to väčšie prekvapenie nastalo minulý rok, kedy dvojica oznámila, že sa ide rozvádzať. No a dôvod rozchodu? Neprekonateľné rozdiely!

https://www.instagram.com/p/BjfLLldla7l/

Ashton Kutcher a Mila Kunis

Lovestory, ktorá patrí rozhodne k tým najzaujímavejším. Ashton Kutcher a Mila Kunis sa prvýkrát stretli v 90. rokoch počas natáčania legendárneho seriálu Tie roky sedemdesiate. Prvý seriálový bozk s Ashtonom bol zároveň prvým v jej živote. Napriek tomu to nebol ten moment, kedy si padli do oka. Údajne sa tak stalo až na istom galavečeri, kedy si Mila povedala, že Ashton vyzerá

dobre. Začali sa stretávať, avšak aj napriek tomu, že to medzi nimi iskrilo, ju chcel dať Ashton dokopy s jeho kamarátom. Až neskôr si zrejme uvedomil, že Mila je preňho tá pravá. Spočiatku išlo medzi nimi iba o „friends with benefits“, ale tento vzťah neskôr spečatilo narodenie prvého dieťaťa. Nasledovala svadba, druhé dieťa, chválospevy na ich štýl a bum! Legendárny hollywoodsky pár je na svete.

Odporúčame