Parádny výmysel pre fanúšikov legendárneho seriálu: Toto si budete chcieť zahrať

youtube.com

#Seriál je obľúbený filmový žáner u všetkých vekových kategórií. Medzi mnohými nepochybne víťazia Priatelia. Tento seriál sa stal kultovkou a v anketách obľúbenosti vyhráva prvé miesto aj napriek tomu, že od poslednej epizódy ubehlo už neuveriteľných štrnásť rokov.

Na scénky s obľúbenou partiou nemožno zabudnúť. Ross, Chandler, Rachel,  Monica, Joey či Phoebe sa stali synonymom kamarátstva, aké by chcel každý z nás. Ich osudy a situácie sme chceli zažívať s nimi a takáto možnosť sa práve naskytla.

prima.co.uk

Špeciálne vydanie hry Monopoly prichádza s tematikou Priateľov. Princíp zostáva rovnaký, avšak namiesto klasických bodov môže hráč vstúpiť na políčko so symbolickým momentom alebo scénkou z Priateľov. Na výber budú mať hráči šesť figúrok v podobe kabelky (Rachel), gitary (Phoebe), vesty (Chandler), pizze (Joey), dinosaurusa (Ross) alebo šéfkuchárskej čapice (Monica).

prima.co.uk

Autori sľubujú hodiny zábavy a nostalgie a túto edíciu predurčujú na mega úspech, po ktorom sa len-tak zapráši. Cena za toto špeciálne vydanie hry Monopoly sa na internete pohybuje okolo 30 libier.

Odporúčame