Parádny úspech 16-ročnej gymnazistky z okolia Martina: Jej fotky majú 800-tisíc lajkov, milióny videní

Instagram/Zuzka Kubíková

#Pochádza z okolia Martina, má 16 rokov a dve jej fotografie pozbierali neuveriteľné množstvo lajkov na Instagrame. Ako je to možné? Fotky gymnazistky Zuzky Kubíkovej si zavesila sociálna sieť Instagram na svoj oficiálny profil. A práve tento profil sleduje 208 miliónov používateľov. Lajky sa len začali sypať.

Za prvou fotografiou od Zuzky sa skrýva aj zaujímavý príbeh. Zachytáva totiž 366 papierikov poukladaných na zemi, autorka fotky totiž každý deň písala na papierik niečo, čo ju v daný deň potešilo. Na konci roka si tak spravila prehľad. Už pôvodný post zabezpečil Zuzke viac ako 3000 lajkov, no po reposte od Instagramu pridalo fotke srdiečko neuveriteľných 804-tisíc ľudí.

Ešte väčším úspechom je však to, že sa jej fotka na profile Instagramu objavila opäť – o dva týždne neskôr. Tentoraz bol na nej jej skrečok medzi brmbolcami. Počet lajkov: 869-tisíc.

Pri pohľade na Zuzkine posty, nie sú úspechy jej fotiek náhodou. Aj keď často zachytáva len obyčajné veci zo svojho okolia, ide skrátka o objektívne pekné fotky. A zároveň vie šikovne pracovať so všetkým, čo k Instagramu patrí – hashtagmi, farbami a podobne. „Som štastná z vašich reakcií na moje fotky. Nemyslím len lajky a followerov, ale fakt, že moja práca je pre vás inšpiruáciou. Instagram je skvelá komunita, kde môžete zdieľať svoju prácu a podporovať jeden druhého,“ píše Zuzka pod jedným z jej postov. „Vyzývam vás, aby ste mali svoje ciele a pokračovali v tom, čo robíte.“

Odporúčame