Online koncert nevídaných rozmerov: Účinkovali Billie Eilish, Lady Gaga alebo Niall Horan z One Direction

Online koncert bol nabitý úspešnými spevákmi.

Billie Eilish tiež účinkovala v online koncerte. (Zdroj: Wikimedia commons/crommelincklars)

#Koronavírus nám všetkým ukázal, akí dôležití sú zdravotníci. To dávajú najavo aj celebrity, ktoré sa spojili a spoločne účinkovali v Online koncerte, ktorý mal finančne podporiť zdravotníkov aj keď podľa Lady Gagy mal aj pobaviť ľudí a poslať do sveta odkaz solidarity. Zo svetových mien si mohol počas veľkého online koncertu sledovať napríklad The Rolling Stones, Lady Gagu, Billie Eilish, Ellie Goulding alebo Ritu Ora. Na svoje si prišli aj fanúšikovia hviezdneho páru Camilly Cabello a Shawna Mendesa, či Eltona Johna.

Hviezdy hudobnej scény chceli prostredníctvom tejto online show odovzdať zdravotníkom aspoň trochu z dobroty, ktorú dávajú oni nám počas pandémie. Paul McCartney nazval týchto ľudí naozajstnými hrdinami a Lady Gaga označila celú udalosť ako ,,ľúbostný list svetu“.

Koncert mal názov One World: Together At Home a hnutie Global Citizen organizovalo túto udalosť spoločne so Svetovou zdravotníckou organizáciou. Zoznam hviezd, ktoré na koncerte účinkovali bol naozaj dlhý a celé podujatie trvalo až 8 hodín. Každý však hral z vlastnej obývačky na znak dodržiavania karantény.

Sledoval si tento koncert?

Zdroj: bbc.com
Odporúčame