Obama je majster sebairónie, vo videu s nadhľadom zničil tweety neprajníkov

Barack Obama sa nebojí zlých tweetov

#Barack Obama, za chvíľu už bývalý prezident USA, sa nikdy netajil láske k humoru a vždy si dokázal pokojne vystreliť zo seba, ale aj jeho oponentov. Nie je tomu inak ani tesne pred koncom jeho obdobia, keď sa objavil v show Jimmyho Kimmela. Tam dostal za úlohu čítať z telefónu tweety, útočiace na jeho osobu. A okrem toho, že to Obama dokázal bez emócií, občas pridal aj vtipný komentár.

Barack Obama je Nickelback medzi prezidentmi,“ „Stavím sa, že Obama má rád hotdogy s horčicou, taký je nechutný,“ alebo „Moja mama kúpila nový kondicionér, ale vôbec nefunguje na moje vlasy. Na vine je Obama,“ sú ešte tweety z kategórie irónie. Keď sa však ozve Donald Trump s komentárom, že Obama sa zapíše do histórie ako pravdepodobne najhorší prezident, akého kedy Spojené štáty mali, Obama bez mihnutia oka odpovie, že aspoň niekedy prezidentom bol, predtým, ako pustí telefón z ruky a nechá ho padnúť na zem.

Nie je to prvý raz, čo Obama v Kimmelovej show čítal tweety, posledný krát sa tak stalo už takmer pred dvoma rokmi. Obe videá stoja za to, pokojne môžeme povedať, že Obama, ktorý už končí svoje druhé volebné obdobie, v novom dieli pôsobil o niečo uvoľnenejšie.

Odporúčame