O pár dní sa dozvieme meno nového Mr. Olympia: Na pódiu v Las Vegas sa predstaví Slovák aj Čech!

Foto: Pixabay.com

#Legendárna súťaž v kulturistike a fitness Mr. Olympia, vďaka ktorej spoznal svet napríklad charizmatického Arnolda Schwarzeneggera začne už o 10 dní a zrak sa upiera najmä na kategóriu kulturistov.

V tomto roku zmietal svetom kulturistiky najmä škandál, do ktorého bol namočený minuloročný víťaz najprestížnejšej súťaže Shawn Rhoden. Ten bol obvinený zo znásilnenia a organizátor súťaže v júli 2019 zakázal Rhodenovi štart na pretekoch. Komu sa teda otvárajú dvere medzi legendy?

Na štartovej listine v hlavnej kategórii otvorenej pre kulturistov bez ohľadu na váhu nájdeme napríklad Dextera Jacksona, ktorý už titul Mr. Olympia raz získal, Williama Bonaca, ktorý je v USA veľmi populárny ale aj Phila Heatha, ktorý je absolútnou legendou posledných rokov so siedmimi víťazstvami na konte.

Karty však môže zamiešať aj Český pretekár Lukáš Osladil a čo je najdôležitejšie – na pódiu Mr. Olympia sa po pauze predstaví aj Slovák! V kategórii do 212 libier, ktorá je menej populárna, no stále veľmi prestížna bude súťažiť Tomáš Tabačiar, ktorý sa tvrdo pripravuje už nejaký ten piatok. Žilinčanovi budeme držať prsty!


Chceš si zájsť na poriadnu rapovú šou?
Odporúčame krst hip-hopového objavu Bokiho. Lístky nájdeš na Predpredaj.sk!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame