VIDEO Nový Tarantinov film si podmanil Cannes: Pozri si trailer s Pittom, DiCapriom či Al Pacinom

Vtedy v Hollywoode. Zdroj: Itafilm

#Deviaty film kultového režiséra s hviezdnym obsadením bude jedným z najväčších hitov tohto leta Tarantino sa narodil, aby natočil tento film,” napísal v emotívnej reakcii po premiére očakávaného filmu Vtedy v Hollywoode americký kritik Joe Utichi. A nebol jediný. Kritici sú po exkluzívnom uvedení novinky Quentina Tarantina celí bez seba a nešetria naň chválou.

Vtedy v Hollywoode. Zdroj: Itafilm

A hoci ostatní diváci si na film budú musieť počkať až do leta, producenti pred svetovou premiérou predstavili nový trailer k filmu, v ktorom sa po prvýkrát na striebornom plátne stretnú dve z najväčších hviezd súčasnosti, Leonardo DiCaprio a Brad Pitt, ktorým budú sekundovať magická Margot Robbie a legendárny Al Pacino. Pozrite si ukážku, v ktorej Tarantino odhaľuje svojsky brilantný pohľad na svet Hollywoodu v 60. rokoch.

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Quentin Tarantino, dvojnásobný držiteľ Oscara a autor kultových filmov ako Pulp Fiction, Nehanební bastardi či Divoký Django, je známy svojim jedinečným filmárskym pohľadom a originálnymi príbehmi, v ktorých štýlovo prepája napätie, akciu, drsný humor a mnohé odkazy na najväčšie kinohity minulého storočia. V novinke sa má popri hlavnej dvojici objaviť aj viacero skutočných historických postáv ako Bruce Lee či Steve McQueen a postavy DiCapria a Pitta sa zapletú aj do neslávneho besnenia masového vraha Charlesa Mansona.

Vtedy v Hollywoode. Zdroj: Itafilm

Spomínané herecké obsadenie dopĺňajú ďalšie známe tváre – Kurt Russell ( Strážcovia Galaxie 2), Dakota Fanning (Súmrak), Damian Lewis (Homeland) či Bruce Dern (Nebraska). Novinku Quentina Tarantina – Vtedy v Hollywoode – si budete môcť v slovenských kinách vychutnať už 8. augusta 2019. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: Tlačová správa, hashtag.sk
Odporúčame