Nový album Michajlova sa blíži: V tracku Nikomu nic je striktný a pravdivý

Michajlov chystá v tomto období nový album, pričom jeho nové CD s názvom Limit by malo vyjsť 13. decembra 2020. Čakanie priaznivcov na jeho projekt skrátil zverejnením tracku Nikomu nic, ktorý bude mať na pripravovanom albume svoje miesto. Poďme sa na to detailnejšie pozrieť, je to energeticky nabitá skladba plná úderných barov.

Nikomu nic – fráza, ktorá sa dá chápať rôznymi spôsobmi a môže byť využívaná v rozličných významoch. Michajlov to v tomto prípade myslí tak, že za to, kde je, vďačí predovšetkým sám sebe, a že sa vždy mohol spoľahnúť hlavne na seba samotného. Jednoducho, nikomu nič nedlhuje, nikomu nemusí venovať zásluhy, pričom dodáva, že ľudia vidia častokrát výsledok, ale nevidia zámer.

Michajlov si berie zásluhy, no keď sa dobre započúvate, dozviete sa, komu predsa len ďakuje. Nebude to prekvapivé zistenie. Produkčne sa o skladbu postaral RajOneMusic a musíme povedať, že track je naozaj dobrý, i keď na druhej strane treba dodať, že to nie je skladba, ktorú si pustíte, keď si chcete oddýchnuť a vypnúť myšlienky.

Nie všetky ale také musia byť. Michajlov na svojom profile na sociálnej sieti postupne informuje, že vytvára album, pričom v tejto fáze by mali ísť prípravy do absolútneho finále. Limit vyjde v decembri a očakáva sa, že na minimálne na českej rapovej scéne zamieša karty. Či už tomu veríte alebo nie, faktom ostáva, že Michajlov má čo ponúknuť.

Foto: Michajlov, profil na Instagrame

Odporúčame