Novinku od Adidas inšpirovali tenisky z 90. rokov: Pozri, ako netradične ju na Slovensku odprezentovali

Foto: Lousy Auber

Grape tento rok ovládol nezvyčajný a pútavý červený projekt Lousyho Aubera. Tento mladý umelec a fotograf, ktorý sa v minulosti preslávil vytvorením najväčšieho bratislavského street art diela na Hoteli Kyjev, či tvorbou audio-vizuálneho diela Breathe In Breathe Out na festivale Biela Noc 2018, vytvoril koncept performance diela špeciálne pre Grape 2019.

80 mladých tanečníkov a hercov vytvorilo živý organizmus festivalu a doplnili tak hudobný program o zaujímavú choreografiu a stage design. adidas Originals sa rozhodol projekt podporiť a v rámci zachovania jednotného konceptu vystúpenia tanečníkom ako partner projektu venoval nové tenisky adidas OZWEEGO. 

Foto: Lousy Auber

Prečo práve tenisky OZWEEGO?

Novinka adidas Originals je určená pre všetkých tvorcov. Pre tých, ktorí milujú kreatívne veci, aj pre tých, ktorí sú neustále v pohybe, pretože raz chcú dosiahnuť svoj cieľ. adidas sa dlhodobo snaží prostredníctvom kampaní podporovať kreatívne myslenie ľudí a vyvoláva zvedavosť, a práve preto vzniklo toto výnimočné a kreatívne spojenie s projektom Lousyho Aubera.

Foto: Lousy Auber

Aké sú nové tenisky OZWEEGO?

Prispôsobené novému životnému štýlu, podmienkam a výzvam. Presne také sú nové tenisky adidas OZWEEGO, inšpirované ikonickou bežeckou siluetou OZWEEGO 3 z roku 1998, ktorú prijala a vyzdvihla najmä pouličná kultúra. Nový dizajn je však tak ďaleko od pôvodnej podoby, až vytvára jedinečný originál. 

Foto: Lousy Auber

Nové tenisky OZWEEGO teraz prichádzajú v niekoľkých farebných prevedeniach, vďaka ktorým upútaš pozornosť a zažiariš na každej ulici, v ateliéri, či na festivale.

Súčasná verzia tenisiek OZWEEGO je radikálnou reinterpretáciou svojho predchodcu z 90. rokov. Jedinečné šnurovanie, medzipodrážka a priehľadné spevňujúce nylonové lanko dodávajú modelu futuristický dizajn. Pružná pena Adiprene+ v prednej časti zaisťuje jemný došľap a absorbuje nárazy, vďaka čomu sa budeš v teniskách cítiť veľmi komfortne.

Foto: Lousy Auber

Tenisky OZWEEGO kúpiš na www.adidas.sk/ozweego.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame