Novinka vo svete bezdrôtových slúchadiel: Jabra Elite Active sú luxusný kúsok, stoja menej ako Airpods

Foto: YouTube JimsReviewRoom

#Hľadáš nové slúchadlá alebo chceš len vedieť, čo je v tech svete nové? Značka Jabra predstavila na konferencií CES 2020 (Consumer Electronics Show) svoj najnovší model slúchadiel Elite Active 75t. Pozri, na čo všetko sa môžeš tešiť.

Padnú do ucha aj ruky

Tak, ako tieto slúchadlá ľahko pasujú do nabíjacej krabičky a nevypadnú vďaka silným magnetom, tak dobre ti padnú aj do ucha. Zaručí to ponuka rôznych nadstavcov do ucha, z ktorých môžeš vyberať. Na rozdiel od bežnej verzie majú Active Elite 75t puzdro aj štuple pokryté protišmykovou pogumovanou vrstvou.

Farebných možností je neúrekom, na výber máš navy modrú, titánovo-čiernu, sivú alebo kombináciu medenej a čiernej. Od mája sa farby majú rozšíriť ešte o mätovú a ružovú.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jabra (@jabra),


Batéria lepšia ako u Airpods

S jedným nabitím je to až 7 a pol hodiny, s použitím puzdra 28 hodín. To znamená, že oproti Apple slúchadlám je batéria omnoho lepšia. Nevýhodou je, že ani jeden z modelov 75t nemá funkciu potláčania okolitého hluku, čiže noise-canceing, ktorou zas disponujú Airpods.

Vody sa neboja

Bežné slúchadlá Elite 75t sa vďaka krytiu IP55 pýšia tým, že sú odolné voči prachu a kvapkám vody. Model Active Elite 75t s krytím IP57 ručia garanciou však odolá aj potu či vode. Takže ak si práve užívaš svoju obľúbenú hudbu a začne pršať, nič sa nedeje. Ak dážď nevadí tebe, novým slúchadlám Jabra už vôbec.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jabra (@jabra),


Pohodlné aj na telefonovanie

Novinka sa nehanbí ani za svoje ovládanie, ktoré je tvorené mechanickým tlačidlom. Funkcie ako stopnúť, prepnúť hudbu, zdvihnúť hovor a podobne nechýbajú. V aplikácii Jabra Sound+ ti ekvalizér hovorov poskytuje úplnú kontrolu nad kvalitou počúvania ostatných osôb. Funkcia Sidetone ti umožní prispôsobiť, koľko vlastného hlasu počuješ pri hovoroch.

Koľko ťa budú stáť?

Spolu so slúchadlami a nabíjacou krabičkou sa v balení nachádzajú tri sady náhradných silikónových nástavcov do uší v troch rôznych veľkostiach a USB-C kábel. Cena, na rozdiel od Airpods Pro (asi 260 €), je nižšia. Jabra Elite 75t ťa budú stáť okolo 180 €, za vodotesný model Jabra Active Elite 75t je cena približne 200 €.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame