Nové informácie k filmu o Rytmusovi: Vieme, kto si v očakávanej snímke zahrá po boku rapera

Foto: Filip Nagy/redbull.sk/tempos

#„Aj keď ma okolie málokedy pochopilo, tak som si vždy sebecky išiel za svojim cieľom. Boli to tri dlhé dekády kráčania proti prúdu. Jediné, čo som chcel, bolo uznanie. A rešpekt,“ povedal Patrik Rytmus Vrbovský.

Pred necelým mesiacom sa verejnosť dozvedela oficiálnu správu o novom filme Tempos, ktorý produkuje Red Bull v spolupráci s videoprodukčnou spoločnosťou Toxpro. Nový hudobný dokument prinesie prehľad slovenských hip-hopových dejín a rôzne zákulisné príbehy zo života rapera Rytmusa. Dokument je vo fáze postprodukčných prác a už teraz sú zverejnené
viaceré informácie, ako napríklad, kto si vo filme zahral, či na akých zaujímavých miestach sa odohrávajú viaceré scény.

Foto: Lukas Wagneter/redbull.sk/tempos

Vo filme samozrejme okrem Rytmusa vystúpia aj ďalšie významné postavy spomínanej scény, medzi ktorými nebude chýbať Fredy Ayisi, Michal ‚Ego‘ Straka /Kontrafakt/, Ondrej ‚Anys‘ Beňačka /Kontrafakt/, Čistychov – Čis-T /Názov Stavby/, DJ Wich a ďalší. Navyše ťa spolu s týmito osobnosťami vzememe na miesta, kde to celé začalo, a ktoré keby vedeli rozprávať, jeden film by nestačil.

„Dejová línia je natočená a aktuálne sme vo fáze postprodukcie“ vyjadril sa jeden z troch režisérov – Nazarij Kľujev. „Snažíme sa, aby film istým spôsobom reflektoval Rytmusovu tvorbu, ktorá je tematicky a žánrovo pestrá. Divák sa môže tešiť na moderný hudobný dokumentárny film.“ Film Tempos bude mať slovenskú kino premiéru 27. februára 2020 na celom Slovensku.

Odporúčame