Nikoleta (23) vie, ako zaujať: Príťažlivá Slovenka provokuje nielen cestovateľskými zábermi

Foto: unsplash.com

#Nikoleta Ivanková-Macejová (23) je Slovenkou, za ktorou sa obzrie nejeden chlap. Krásna tmavovláska s tvárou bábiky a postavou, pre ktorú by mnohé obetovali azda všetko, sa neprekvapivo venovala modelingu.  Za zmienku napríklad stojí, že aj vďaka výške 181 centimetrov absolvovala súťaž krásy Miss University či azda jej najväčší úspech a to 3. miesto na svetovej súťaži krásy Miss Bikini Universe.

„Momentálne študujem a žijem v Českej Republike. Jedna z mojích najobľúbenejších vecí v živote je spoznávať toľko nespútanej krásy tohto sveta, koľko je možné….“ hovorí Nikoleta.

Nikoleta je zároveň vášnivou cestovateľkou.  Podľa fotografií, ktoré uverejňuje na jej Instagrame, jej môžeme závidieť mnoho krajín, ktoré už navštívila a my sme za to radi, pretože Slovensku robí skvelú reklamu. Akoby toho nebolo málo, Nikoleta patrí k najlepšie oblečeným dievčatám, ktoré sme za posledný čas spatrili na Instagrame. Presvedčiť sa o tom môžeš nižšie.

Ak chceš, aby sme aj o tebe napísali a ty si sa tak dostal/a do povedomia, sleduj nás na Instagrame a používaj jeden z našich hashtagov. Kľudne sa nám tiež môžeš ozvať i do správy na Instagrame, budeme len radi!

Odporúčame