Nikdy nikomu neprezrádzaj tvoje plány, buď ich ukradnú alebo povedia, že si sa zbláznil. Gleb zverejňuje prvý videosingel bez labelu

Gleb je po EP Leto v kufri späť v hre

Gleb je po EP Leto v kufri späť v hre

Big Boy Gleb je späť, a to aj bez toho, aby pôsobil v labeli FCK THEM. Rozpad tohto labelu šokoval zrejme všetkých fanúšikov, no nikto z ex-členov kvôli tomu na tvorbu (zatiaľ!) nezanevrel. Zayo čoskoro vydáva album, no dnes sa budeme baviť o niekom inom. O slovo sa totiž prihlásil big boy Gleb, ktorý vydáva dlho avizovaný videoklip. Dámi a páni, toto je alibababigbass.

O rozpade FCK THEM sme ťa informovali ako jeden z prvých portálov, článok k tejto téme si môžeš prečítať na tomto odkaze.

Keďže najtechnickejší interpret u nás už hudbu pod bývalým labelom nevydáva, nová skladba sa objavuje na novozaloženom kanáli BIG BOY GLEB, na ktorom si za niekoľko hodín nazbieral zhruba 7-tisíc odberateľov a podporiť by si ho mal aj ty. Prvá Glebova skladba tohto roka tak premiérovala inde, ako skladby za posledné roky. Zároveň opäť potvrdila, že chémia medzi nim a jeho dvorným producentom Komanderom robí z hudby pôžitok na svetovej úrovni.

Všetko začína kamoši. tvrdí Gleb na Instagrame
Všetko začína kamoši. tvrdí Gleb na Instagrame

V skladbe sa jedinečný interpret dostal k viacerým témam, no pravdepodobne väčšina poslucháčov čakala aspoň niekoľko riadkov týkajúcich sa FCK THEM. Síce sa dočkali, no žiadne nové informácie nie sú známe ani dnes. „Prečo sa rozpadol label, hlavná téma, kým sa mi o tom nepodarí napísať bary, tak ti do tej doby radím to radšej nechať,“ spituje Gleb do Komanderovho beatu.

O videoklip sa postaral Jan Strach. Ten už má na svedomí množstvo ikonických videoklipov. O produkovanie sa postaral Ščipo, ktorý si vo videoklipe taktiež zahral. Si ready na Glebov nový začiatok?

يبدو
Nemáš vôbec zač 🙂

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raper Gleb prichádza s ďalšou obrovskou novinkou: Toto na Slovensku ešte nikdy nebolo!

 

 

 

 

Odporúčame