Nik Tendo vydáva veľmi zaujímavý track: O pár dní bude vypustený celý album

Nik Tendo patrí medzi najsledovanejších českých raperov súčasnosti. Je zaujímavý hudobne, má zaujímavý štýl a zaujme aj svojím vystupovaním mimo koncerty a festivaly. Jednoducho, tento člen labelu Milion+ má čo ponúknuť. Najnovšie vydáva nový track aj s v videoklipom, pričom prvé reakcie opakujú predovšetkým dve slová – temnota a kvalita. Poďme sa bližšie pozrieť na to, čo je v tomto prípade vo veci. 

Skladba Já to miluju vyšla v pondelok a dnes je jednotkou slovenských trendov na YouTube s tým, že ju videlo takmer 300 tisíc ľudí za necelé 3 dni. To sú famózne štatistiky. Objektívne sa ale niet čo čudovať, Nik Tendo to rozbalil naplno. Pútavý a kvalitne spravený videoklip s úderným rapom, v ktorom má vyslovene každá myšlienka svoj význam. Okrem toho, ako spomíname, okolo Nik Tenda je predovšetkým v Českej republike veľký hype a množstvo priaznivcov má aj na Slovensku.

Už teraz je isté, že 18.septembra, čo už je o pár dní, vychádza Nik Tendovi nový album, ktorý nesie názov Lunazar a bude obsahovať osem skladieb. Samotný interpret o tom informoval na svojom profile sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFIGhZyBqcn/

A čo vieme už teraz je, že sa môžeme tešiť na naozajstnú kvalitu. Na albume sa objavia aj mená ako Yzomandias, LucaBrassi10x, AstralKid22, Koky, Robin Zoot či ďalší. Reakcie ľudí sú zatiaľ vyslovene pozitívne, všetci ako keby sa tešili na to, čo si Nik pripravil tento raz. Nie je to tak dávno, čo publikoval CD Restart, ktoré sa teší veľkej popularite.

https://www.instagram.com/p/CFJwzFRhoAT/

Nik Tendo vyslovene na profile napísal, že mu hudba svojho času zachránila život a do smrti bude jej dlžníkom. Viac sa dozvedáme v tracku Já to miluju, kde ide Nik skutočne do hĺbky. Očakáva sa, že najnovšie CD ho opäť posunie v českej rap game o niečo vyššie, i keď, ak sa bavíme o TOP rapperoch spoza rieky Moravy, tak popri Ektorovi, Yzomandiasovi či napríklad Restovi sa hovorí aj práve meno Nik Tendo.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Palermo spoznal svoj trest. Ide do basy na 10 rokov

https://www.instagram.com/p/CFKtVv7BBC0/

V zatiaľ poslednom príspevku na Instagrame Nik Tendo upozorňuje svojich priaznivcov, aby si uložili do svojich diárov dátum 18.9, kedy má vyjsť nové CD. Vyzerá to tak, že všetci si budeme môcť hneď v ten deň vypočuť skladby Goyard, Tempo a Mix Emocí. To by boli pre poslucháčov také menšie rapové Vianoce.

Foto: Nik Tendo, profil na Instagrame

Odporúčame