Nik Tendo prináša song Nezměníš: Jeho nový projekt vyjde čoskoro

Nik Tendo je v súčasnosti jedným z najväčších mien československého rapu. To nie je prehnané tvrdenie, to je holý fakt, ktorý tento český rapper potvrdzuje prakticky s každým ďalším trackom. Aktuálne prezentuje song NEZMĚNÍŠ, ktorý je stelesnením kvality a má aj značnú výpovednú hodnotu. A čo je nemenej dôležité, už na konci tohto mesiaca vyjde nový Nikov projekt, na ktorý sa už tešia masy poslucháčov.

Skladba Nezměníš pojednáva o tom, že Nik Tendo hovorí, že nikto a nič ho nezmení, skrátka, že vždy bude taký istý, aký je, pričom neovplyvní ho skutočne nič. Oznamuje, že jeho srdce patrí jeho rodine, pričom je lojálny k svojim blízkym, či už spomínaným rodinným príslušníkom alebo priateľom. Hovorí o guľatom stole, ktorý je symbolom rovnosti už z rytierskych čias a používa sa ako referencia pomerne často. Rovno sa poďme pozrieť na tento song, nech vám môže v ďalšom pokračovaní článku hrať v pozadí.

Nik Tendo je obsahovo, lyricky aj rapovo na vysokej úrovni, pričom celú skladbu dotvára kvalitný videoklip, o ktorý sa postaral ostrieľaný Andreas Gold. A určite vám neušiel ani super beat, ktorý je v tomto songu, o ten sa postaral Decky. Chalani z Milion Plus neostávajú nič dlžní svojej povesti, opäť sa potvrdzuje, že von dajú len to, s čím sú skutočne spokojní. A je to cítiť. A ešte jedna dobrá správa, ktorú sme už naznačili v úvode tohto textu.

Už na konci tohto mesiaca, konkrétne 30.júla vychádza nový hudobný projekt Nik Tenda, ktorý nesie meno „Jsem v pohodě, sem v prdeli.“ Tento názov je vo svojej podstate oxymoron, ale myslíme si, že všetci veľmi dobre chápete, ako je to myslené. Niekedy je človek na tom dobre aj zle zároveň, niekedy sa to naozaj veľmi rýchlo mení. Tešíme sa na to, čo Nik prinesie, v minulom kalendárnom roku patril medzi najaktívnejších, keď publikoval projekty Restart aj Lunazar. Preto je na mieste si myslieť, že aj keď o pár dní vyjde jeho nový album, tak to možno nebude posledné CD od Nika, ktoré budeme tento rok počúvať. Ale nepredbiehajme, na to ešte bude priestor. Teraz bude reč o jeho novom albume a následne o koncertnom turné. Verme, že všetko ostane otvorené, aby sme sa spoločne mohli baviť prvotriednou hudbou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Moja Reč vie, ako sa zaryť pod kožu. Pamätáte si „Mlčanie jahniat”?

Skladbu Nezměníš si za niekoľko hodín pustilo približne 100 tisíc ľudí, čo je číslo, ktoré rozhodne nie je na zahodenie. „Nerozumí mi, protože máme svůj slang, nechápeš co mám na sobě, víš to je swag,“ aj toto je myšlienka, na ktorú sa môžeme tešiť na novom hudobnom projekte od Nik Tenda. Dokonca už poznáme aj tracklist, ktorý prinajmenšom vyzerá zaujímavo a rozhodne toto CD rozoberieme aj v našej pravidelnej rubrike Na prvé počutie. Diel by mal vyjsť hneď deň po vydaní albumu, pretože aj vy ste veľmi zvedaví na to, čo si Nik pre nás pripravil. Vieme len jedno, že to bude veľká bomba, ako to už v jeho prípade býva zvykom.

Na pripravovanom albume bude osem skladieb, pričom sa objavia aj hostia ako napríklad Separ, Yzomandias či dokonca Shimmi. Rozhodne sú veľké očakávania, za ktoré si v dobrom môže Nik sám, pretože latku v uplynulých mesiacoch nastavil naozaj vysoko. A ak chcete vidieť, aký cover bude „Jsem v pohodě, sem v prdeli.“ bude mať, tak odporúčame, aby si ste si dali Nik Tendov profil na sociálnej sieti Instagram. Viac je zbytočné hovoriť.

Foto: Nik Tendo, profil Nik Tendo na Instagrame

Odporúčame