Niekto ma miluje a niekto šíri hate | Téčko vydáva novú skladbu

Každým dňom sa nám dostávajú kvantá hudby, či už zo zahraničnej alebo domácej scény, no naozaj len málokrát z nového realeasu padneme na zadok. Jazdec z Fobiovho labelu Dogma Family, Téčko, patrí medzi mená, o ktorých nepočujeme až tak často, čo je škoda. Naposledy sme od neho počuli 16 barov vo výzve pre dobrú vec, dnes sa pripomína plnohodnotnou skladbou.

„Každý bude vedieť kto je Téčko, sľubujem ti, že už nikdy nespravím Bad song“ odkazoval práve v spomínanej #hot16challenge2 a ako vidíme, svoj sľub dodržal. Na kanáli Dogma Family môžeš nájsť jeho novú skladbu Wake and Bake, o ktorú sa hudobne postaral Foreignboi. Sme radi, že Téčko sa na rozdiel od tony ďalších mladých interpretov vybral cestou, z ktorej miesto egotripov cítiť úprimnosť. V blízkej dobe by sme sa mali dočkať aj celistvého projektu, no o tom potom.

https://www.instagram.com/p/CB-xgO-pgAO/?igshid=pewa7yt5hrch

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame