Niečo pre všetky teniskové maniačky: Slávny návrhár Christian Louboutin prišiel s cool novinkou

#Najnovšia kolekcia tenisiek od francúzskeho módneho návrhára na leto 2019 je plná luxusu a štýlu. Run Loubi Run, ako ju Christian Louboutin nazval, obsahuje naozaj štýlové dizajnové prvky, vďaka ktorým si tvoje nové tenisky všimne naozaj každý. Kolekcia je plná farieb a výrazných doplnkov, akými sú napríklad kovové ostne či trblietky, aby sa ti tenisky na slnku naozaj krásne jagali.

Tieto „louboutinky“ sú inšpirované bežeckými topánkami, takže sú nesmierne pohodlné a môžeš v nich nielen športovať, ale zároveň aj chodiť do mesta. Obsahujú totiž vzdušnú podrážku, aby sa ti čo najpohodlnejšie chodilo či športovalo. Dizajn topánok dopĺňajú najmä ozdobné hroty, ktoré tiež nájdeš vo všemožných farbách.

Najviac sa asi hodia k športovým outfitom, takže tentokrát by si s takýmito teniskami mala dať sukniam zbohom. No neboj sa aj trošku zaeexperimentovať a skús si ostatné kúsky vybrať v podobne žiarivých farbách, aké sú na teniskách.

Niektoré modely tejto kolekcie nemajú šnúrky, takže sa ľahko nosia. Sú ako stvorené pre ženy, ktoré sú oddané farbám. Ide leto, tak by sme sa mohli aspoň trošku vyfarbiť, no nie? Trblietky pre elegantné dámy, neónové farby pre bláznivé žienky. V kolekcii si určite každá príde na to svoje.

https://www.instagram.com/p/Bx42CW8lzte/

Odporúčame