Nicki Minaj poriadne šľape na plyn: Na konte má ďalší brutálne sexi klip

Nicki Minaj

Nickaj Minaj a jej sexi novinka (Zdroj: Instagram.com/nickiminaj)

#Takéto tempo sa nám rozhodne páči! Nielen, že sa rapová queen Nicki Minaj v posledných mesiacoch objavila rovno na niekoľkých veľmi vydarených spoluprácach, šľape na plynový pedál aj čo sa týka vlastných skladieb. Jednou z jej nedávnych je aj vydarená záležitosť s názvom „Red Ruby Da Sleeze“, ktorá sa najnovšie dočkala aj svojho veľmi sexi videoklipu. Poď to pozrieť!

Nicki Minaj je vo forme

Svetoznáma raperka sa nedávno vyjadrila, že je voči nej prakticky organizované hnutie, ktoré platí hudobným vydavateľstvám za to, aby ju dissovali… Všetko s cieľom zväčšenia pozornosti práve na úkor Nicki Minaj, ktorá aktuálne dokonca spúšťa i svoje vlastné hudobné vydavateľstvo.

Nicki nemenovala nikoho konkrétneho, ale tieto vyjadrenia vypustila do sveta v zmysle toho, že sa umelci už nesnažia až tak veľmi preraziť kvalitou svojich textov, ale práve skrz takéto „špinavé praktiky“, ktorými sa na nej chcú priživiť. Tieto vyjadrenia prišli práve spoločne s vydaním singlu „Red Ruby Da Sleeze“, ktorý sa konečne dočkal aj svojej vizuálnej podoby!

Nicki Minaj nám takto skrátila čakanie na svoj album, ktorý by teoreticky mal doraziť ešte tento rok!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame