Nevieš, kde sledovať svoje obľúbené filmy a seriály? Vďaka tejto stránke v tom budeš mať už navždy jasno

Photo by JESHOOTS.COM on Unsplash

#Pevne veríme, že sa môžeš hrdo pochváliť tým, že filmy a seriály nesťahuješ ilegálne. Pokiaľ si už lenivý zájsť do kina, spoločnosti ako Netflix, HBO či Amazon ponúkajú za pár eur mesačne stovky rôznych titulov, čo sa rozhodne oplatí viac, ako porušovanie zákona. Mnoho ľudí však nechce platiť za všetky streamovacie platformy, no na druhú stranu nevie, čo všetko (ne)ponúkajú. A práve pre nich máme skvelý tip.

Netflix vs. HBO Go: Porovnali sme dvoch svetových lídrov internetovej zábavy

Webová stránka JustWatch ti totiž umožňuje pozrieť si tituly, ktoré u nich momentálne nájdeš. Vďaka tomu si môžeš presne vybrať, ktorú z nich si predplatíš. Táto šikovná služba síce neobsahuje možnosť vybrať si Slovensko ako jasné teritórium, no môžeš si vybrať Českú republiku, ktorá ponúka takmer navlas rovnaké tituly. Stránka prehľadáva spomedzi Netflixu, HBO GO, Amazon Prime Video, O2 TV, iTunes či Google Filmy.

Photo by Dawid Labno on Unsplash

My sme náhodne odskúšali skontrolovať tituly pre Netflix, HBO GO a Google filmy a môžeme potvrdiť, že projekty, ktoré sme našli, boli totožné aj so slovenskou verziou streamovacích platforiem. Pokiaľ sa teda nevieš rozhodnúť, ktorú si pozrieť, rozhodne klikaj na JustWatch a vyber si na základe svojich preferencií.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame