Netflix omylom zverejnil dátum vydania seriálového Witchera: Tento dátum si musíš zapísať do kalendára

Henry Cavill ako Zaklínač

Henry Cavill ako Zaklínač (Zdroj: YouTube/Netflix)

#Seriálové spracovanie obľúbeného zaklínača môžeme rozhodne považovať za jeden z najočakávanejších seriálových projektov do konca roka. Jeho dátum premiéry však bol veľmi dlho zahalený rúškom tajomstva. Výkonný producent seriálu tvrdil, že ho neuvidíme v samom závere roka a dokonca ani v novembri. Vtedy sa hovorilo ešte o októbrovej premiére.

Teraz to však vyzerá tak, že všetko je inak. Overený holandský účet Netflixu na Twitteri totiž oznámil, že sa jeho premiéry dočkáme až 17. decembra. Tweet bol samozrejme takmer hneď zmazaný, no internetoví užívatelia sú predsa lem rýchlejší. Vyzerá to teda tak, že si Zaklínača budeš užívať priamo pri šaláte s rybou a vianočným stromčekom v pozadí.

V hlavnej úlohe sa predstaví Henry Cavill, ktorý dal košom úlohe Supermana a na pekných pár rokov bude nosiť na chrbte meč. Seriál bude vychádzať priamo z kníh a jeho tvorcovia otvorene povedali, že fanúšikovia nikdy nemajú čakať príbehy, ktoré mali možnosť zažiť v počítačových hrách. To, že sa pôjde od úplného začiatku napovedá aj prvý trailer, kde môžeme Geralta vidieť tesne po výcviku, alebo napríklad v legendárnom súboji s prekliatou Strigou, ktorého by sme sa mali dočkať v tretej epizóde.

Okrem samotného Bieleho Vlka uvidíš známe postavy, ako Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra), Renfri (Emma Appleton), Calanthé (Jodhi May), Mousesack/Myšilov (Adam Levy), Triss Ranuncul/Merigold (Anna Shaffer), Cahir (Eamon Farren), Marigold (Joey Batey), Stregobor (Lars Mikkelsen), Istredd (Royce Pierreson), Eist (Björn Hlynur Haraldsson), Fringilla (Mimi Ndiweni), Sabrina (Therica Wilson-Read), Tissaia (MyAnna Buring) či Toruviel (Natasha Culzac). Čo zatiaľ hovoríš na tento očakávaný projekt ty?

Zdroj: cbr.com
Odporúčame