Nerieš zverejnili svoj song s Kontrafaktom na YouTube: Dopis má krásnu myšlienku

Pre mnohých z vás to pravdepodobne nebude nijaká novinka, ale chalani z Nerieš po niekoľkých mesiacoch zverejnili na svojom profile na video platforme YouTube skladbu Dopis zo svojho tohtoročného albumu OK, na ktorej im hosťovali Ego a Rytmus z Kontrafaktu. Aj keď sa nejedná o hudobnú novinku, určite sa nájdu čitatelia, ktorým tento track k dnešnému dňu ušiel. A zároveň, je to dobrá cesta, zo strany Nerieš, ako sa pripomenúť svojím priaznivcom.

Dopis v sebe skrýva silné riadky, pričom či už Matej Straka, Gabryell, Rytmus alebo Ego skutočne idú do hĺbky. Je to veľmi pekná pieseň o rodinných hodnotách, pričom veľmi silná je hlavne Egova sloha, ktorý zarapuje text dnes už nebohého kamaráta. Ak ste citliví, možno vám po zamyslení aj vyhŕkne slza, nebojte sa, na tom nie je nič zlé. Produkčne sa o track postaral HAARP, ktorého ak nepoznáte, určite to zmeňte, pretože robí veľmi zaujímavú prácu, ktorá je taktiež veľmi kvalitná.

Jedná sa o jednu z málo vídaných spoluprác Nerieš a Kontrafaktu, ktovie, možno aj preto sa stala táto skladba jednou z najobľúbenejších na albume OK, ktorý Gabo a Matej S. vydali v tomto kalendárnom roku. A ak máte pocit, že ste nestihli OK tour, tak nezúfajte. Vzhľadom na situáciu, ktorá v roku 2020 panuje vo svete, bolo koncertné turné Nerieš odložené na budúci kalendárny rok.

A ak si myslíte, že Nerieš tento rok už nebudú tvoriť, tak je to veľký omyl. Aj keď nie sú na sociálnych sieťach príliš aktívni, približne dva týždne dozadu zverejnili na svojej IG stránke príspevok, v ktorom dali jasne najavo, že ešte tento rok sa ich priaznivci môžu tešiť na nové skladby. Záver roka bude prinajmenšom zaujímavý a my sa na to samozrejme tešíme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uvidíš ho všade, aj keď to nechceš. Ronald Weedman je stále high (VIDEO)

Foto: Nerieš, profil na Instagrame

Odporúčame