Nerieš vydávajú nový videoklip z albumu OK: Teš sa na ich archívne zábery

Album Nerieš OK je jedným z najväčších highlightov doterajšieho rapového roka. Gabryell a Matej Straka dali dokopy CD, ktoré sa stalo medzi ľuďmi veľmi rýchlo populárne. Kvalitné hudby, kvalitné rapy, do toho veľká autenticita a pomerne malý počet trackov, ktorý u ľudí vyvoláva ešte väčší chtíč po hudbe od týchto dvoch chalanov. V tomto období Nerieš postupne vydávajú videoklipy, aktuálne sa na svetlo sveta dostal track OK.

OK je track, podľa ktorého sa volá celý album tejto skupiny. Videoklip je volený veľmi zaujímavo, objavujú sa v ňom viaceré spomienky a momenty z koncertov, ktoré doteraz verejnosti neboli sprístupnené. U chalanov z Nerieš sme si zvykli, že originalita hrá u nich prím, pričom aj tento videoklip môžeme len a len pochváliť. Ukazuje totiž zaujímavý pohľad do zákulisia, ktorý dotvára skladba OK. Tá je z nového albumu jednou z najviac obľúbených medzi ľuďmi.

A tento videoklip má navnadiť práve priaznivcov, pretože vzhľadom na to, že reštrikcie oproti minulým mesiacom povolili, ba priam úplne vymizli, nič nebráni tomu, aby sme už čoskoro boli svedkami OK Tour. Tento album si totiž turné zaslúži a myslíme si, že aj Gabryell s Matejom S by sa veľmi radi vydali na koncertné turné. Energia, ktorá ide z live vystúpení je totiž niečo, čo sa dá len ťažko porovnať s niečím iným.

Foto: Nerieš, videoklip k tracku OK, YouTube

Odporúčame