Nepredstaviteľné sa stalo skutočnosťou: MOJA REČ je späť + bude album!

Pošramotené vzťahy, staré krivdy, hádky a subjektívna podoba pravdy. Supa a Delik, niekdajšie piliere skupiny Moja Reč a dvaja z tých, ktorí budovali slovenskú rapovú scénu, boli rozhádaní. Supa tvoril ďalej s DJ-om Jozefom Engererom, Delik bol sám. Prišiel rok 2020 a všetko je inak. Dámy a páni, MR je späť.

Pár slov, ktoré fanúšikov slovenského rapu potešili viac ako mnoho iného za posledné obdobie. „Sme späť a máme z toho vsetci traja úprimnú radosť. Čakajte nový album v máji 2020,“ napísali chalani z Moja Reč na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Faktom je, že vzťah Supu a Delika naozaj nebol optimálny. MR sa rozpadla, obaja si posielali štipľavé odkazy v iných skladbách a vyzeralo to, že ich chodníky sa navždy rozdelili.

Ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta. Neraz dlhoročné kamarátstvo skrachuje kvôli chybe jednej, druhej alebo oboch strán. Niekedy by pritom stačilo viac medzi sebou diskutovať, priznať si vinu, oľutovať minulosť. Veď spoločne prežité roky sa nedajú zmazať. Nielen my sme veľmi radi, že stôl v MR je momentálne vyčistený. Supa, Delik a Jozef Engerer sú späť. V máji sa môžeme tešiť na nový album.

Skladba ZASE DOMA sa veľmi rýchlo dostala do špičky trendov na slovenskom YouTube. Na feate sa objavil aj talentovaný Dano Kapitano. Track uzrel svetlo sveta prvého marca dozvieš sa v ňom aj o vzťahoch, ktoré medzi chalanmi z MR panujú. Nebudeme si klamať, každý z nás bol počas života minimálne v jednej podobnej situácii. Nie je to jednoduché, ale aj táto pieseň môže poslúžiť do budúcna ako vodítko pre tých, ktorí nevedia, ako na to.

Ako sa ukazuje zo zatiaľ posledného vyjadrenia chalanov z Mojej Reči na Instagrame, s návratom na rapovú scénu Slovenskej republiky to myslia vážne. „Po albume chystáme jesenné tour a ďalšie koncerty. Stačí písať sem a dohodneme sa.“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Coolio, ktorý vytvoril „Gangsta's Paradise", umrel vo veku 59 rokov

Zdroj fotografie: Instagram Moja Reč

Odporúčame