Nemecko má vlastnú Kardashianku: Veď tá vyzerá akoby Kim vypadla z oka!

Foto: Instagram/metisha

#Kim Kardashian dokázala to, čo sa podarí naozaj iba málokomu. Dá sa povedať, že vďaka „ničomu“ sa stala táto 38-ročná bruneta ikonou a vzorom nielen mladých ľudí, vďaka čomu prišla k sláve a v neposlednom rade i k peniazom. Stretnúť sa s ňou by bolo pre mnohých splneným snom.

Ak aj ty snívaš o tom, urobiť si s kráľovnou reality show či sociálnych sietí fotografiu, nemusíš cestovať ani za veľkú mláku. Pokiaľ sa uspokojíš s jej kópiou, stačí ti vydať sa do Nemecka.

Metisha Schaefer sa až nápadne podobá na americkú hviezdu. Dlhé a husté tmavé vlasy, úzky nos, hnedé oči a plné pery sú niečo, čo jej môže nejedna žena závidieť. Ak sa na Metishu zadívate dlhšie, všimnete si, že Kim akoby z oka vypadla. Jediné, čo nemá táto Nemka spoločné s Kardashiankou sú proporcie v oblasti bokov a zadku. I napriek tomu sa z Metishy stala úspešná osoba, aspoň čo sa týka počtu followerov. Do dnešného dňa ju sleduje cez 526-tisíc ľudí a nový stále pribúdajú.

View this post on Instagram

Sunday funday or sth like that 😜!

A post shared by metisha (@metisha) on

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií