„Necejtim strach před těma, co nemaj páteř“, odkazuje Hasan na úvodnej skladbe z pripravovaného albumu. Kedy sa ho dočkáme?

Mladý raper a producent Hasan z Tábora má na svedomí už cez 10 vlastných projektov, a ako sme všetci očakávali a vedeli, o niekoľko dní sa dočkáme ďalšieho. Nebudeme zavádzať keď povieme, že jeho posledný album s názvom Hasan bol jeho najlepším projektom. Nová skladba, ktorej sme sa dočkali v stredu nám však našepkáva, že pripravovaný album môže byť ešte o niečo viac kvalitný. Skladba nesie názov Nemáme Čas Nenávidět, s ktorou sme taktiež dočkali vizuálu a informáciách o albume PROTOTYP.

Na skladby v podobnom moode sme pri Hasanovi už tak nejak zvyknutí, no snáď neexistuje žiadna, ktorá by sa nám nepáčila. Vizuál, rovnako ako vždy, patrí k tým lepším, čo u nás vychádzajú. O námet sa postaral sám Hasan, o prevedenie zasa Andreas Gold, Petr Žižka, Jakub Salavec a ďalší. O hudbu sa postarala trojica Hasan, Decky a dnes už bývalý člen M+, Konex. Album Prototyp Vychádza 23.10., cover, tracklist a mená hostí zatiaľ zverejnený nebol. Kto sa podľa teba na albume objaví nám daj vedieť do sekcie komentárov.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Titulná fotografia: IG @hasanspace

Odporúčame