Neboj sa nosiť tepláky každý deň: Ak ich správne skombinuješ, pokojne v nich vyjdi do ulíc

Foto: Pixabay.com

#Cíť sa nesmierne pohodlne a štýlovo zároveň. Na to, aby si nasledovala módne trendy nemusíš nosiť nepohodlné podpätky či obtiahnuté minisukne. Skús staviť na tepláky. Možno si ani len netušila, že tepláky sa dajú vhodne skombinovať s rôznymi kusmi oblečenia. Neboj sa byť trošku extravagantná a skús si k nim obliecť nejaký dominantnejší a elegantnejší prvok a stav tak na športovú eleganciu.

Ako ich nosiť

Počas leta úplne v pohode vytiahni zo skrine tepláky z ľahších materiálov či trojštvrťové tepláky. Pokiaľ chceš, aby boli dominantným prvkom outfitu, zvoľ jednoduché tričko alebo tielko a tenisky. Skús zvoliť tenisky na platforme, vďaka čomu budeš nielen vyššia ale aj nesmierne šik.

https://www.instagram.com/p/Bw6xQ3nBy4h/

K teplákom pridaj blejzer

Športové tepláky rozbi elegantnejším kúskom, akými sú saká či blejzre s trojštvrťovými rukávmi. Neboj sa k teplákom obuť topánky na vysokom podpätku či sandáliky. V takomto prípade tepláky skombinuj s elegantnejším crop – topom alebo jednoduchou blúzkou. V chladnejších dňoch nezabúdaj na rifľovú bundu či koženku.

Aké doplnky zvoliť?

V lete nezabúdaj na šik slnečné okuliare. Pokiaľ sa rozhodneš pre športový outfit, dobrou voľbou je malý ruksak alebo ľadvinka. Pri elegantnejšom outfite môžeš siahnuť aj po malej cross body kabelke alebo kabelke cez rameno.

Vyvaruj sa však obrovským taškám, ktoré tvoj look akosi zabijú. Chceš upútať pozornosť najmä vďaka trendy teplákom a nie veľkej taške. Samozrejme nemôžeš vynechať ani slnečné okuliare či iné doplnky, ktoré by mali byť samozrejmosťou.

https://www.instagram.com/p/Bw7U4Z-BrJx/

 

Odporúčame