Navštívil Etiópiu aj Kubu, vo svojej knihe opísal ale niečo oveľa netradičnejšie: Zapoj sa do novej SÚŤAŽE

foto: Unsplash.com

#Je niekoľko možností ako môžeš stráviť dlhý jesenný večer. Film, učenie, kamoši alebo ponorený do písmenok v knihách, kde hltáš stranu za stranou. Čítanie vždy bolo v kurze a máme pocit, že posledné roky sa to stáva priam neoddeliteľnou súčasťou ľudí. Aj preto sme si pre teba pripravili novú súťaž.

Ronda Rousey je olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda. Čitateľom sa zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom v tejto inšpiratívnej knihe plnej energie a odhodlania. Pred čitateľmi odkrýva neznáme pravdy o svojom živote, napríklad o tom, ako v ôsmych rokoch prišla o otca, aké ťažké boli jej tréningy, o tajomstve, ktoré je v pozadí jej UFC rekordu a najmä o tom, čo to znamená byť najsilnejšou ženou na zemi, informuje kníhkupectvo.

Ak ťa opis tejto kihy nezaujal, máme pre teba pripravenú ďalšiu. Ide o nečakané priznanie uznávaného novinára. Pico Iyer prežil svoj život cestovaním po celom svete. Navštívil netradičné Veľkonočné ostrovy, Kubu či lákavú Etiópiu. Vo svojej knihe ale predstaví niečo úplne iné a nečakané.

Súťaž prebieha na našom instagramovom profile @hashtag.sk a končí 19.11. Držíme ti palce!

 

Odporúčame