Najväčšia párty tejto zimy prichádza už budúci piatok do Trenčína

A to s prívlastkom „najväčšia“ rozhodne nepreháňame!

Už v piatok 21. februára privíta EXPO CENTER v Trenčíne nadupaný line-up (nie len) rapových interpretov. Pre fanúšikov si organizátori pripravili až dva stage – Hip-Hop Stage a EDM Stage. Čo teda návštevíkov čaká?

Na EDM Stage sa predstavia také mená ako DJ EKG, Milan Lieskovský. NFIX & CANDICE či Emtydee. Hip-hopový stage zase rozbije elita slovenského rapu spoločne s novovychádzajúcimi hviezdami. Menovite DMS, Pil C, Gleb, Radikal Chef, Fobia Kid, Porsche Boy či Dokkeytino. Ku tomuto azda netreba dodávať nič.

Organizatóri tohto eventu:

Po úspešných dvoch ročníkoch trenčianskeho VIBE Festu sme sa rozhodli pre re-brand značky. Môžte sa už tradične tešiť na dve pódia a ešte viac nadupaný LINE-UP, lepší zvuk či svetelnú show a samozrejme oveľa oveľa viac! Tento rok budeme dbať na vaše pohodlie a na to ako vám čo najviac spríjemniť atmosféru. Spojením dvoch najžiadanejších hudobných žánrov ti WAVE Festival prináša jedinečný koncept festivalu na Slovensku. Tak si rozhodne nenechaj újsť najväčsiu párty tejto zimy!“

My už na záver len dodáme informáciu o predpredaji. Stále sú dostupné ako klasické, tak aj VIP lístky a zaobstarať si ich môžeš na tomto linku – PREDPREDAJ. O tom, čo všetko lístky obsahujú a rovnako tak všetky potrebné a aktuálne informácie nájdeš v udalosti – EVENT.

WAVE Festival

21.2.2020

EXPO CENTER TRENČÍN

 

 

Odporúčame