Najväčší majáles na Záhorí bude v Lábe: Zabavia ťa I.M.T. Smile, Inekafe či hviezda z ďalekého Írska

Lábsky Majáles. Zdroj: Predpredaj.sk

#Už štvrtý raz sa stretnú obyvatelia Záhoria s kultúrnou akciou, ktorá sa volá Lábsky Majáles. V obci Láb na Záhorí neďaleko Malaciek a Stupavy sa 23.mája objavia opäť skvelí hudobní hostia. Súčasťou programu budú Táslerovci, Kollárovci, ale aj Inekafe či Sanchez Amsterdam!

Headlinerami tohto jednodňového festivalu sú skupiny IMT Smile, Inekafe, či Kollárovci. Okrem nich sa predstaví aj skupina Sanchez Amsterdam, ktorá pochádza zo záhoráckych Gbelov, alebo charizmatický Ír Graeme Mark so skupinou The Natives.

Lábsky Majáles. Zdroj: Predpredaj.sk

Navštevníkom majálesu sa otvoria brány tesne po 13.hodine, kedy sa odohrá už tradičný exhibičný futbalový zápas s kapitánmi mužstiev Dodom Pražencom (organizátorom akcie, bubeníkom Inekafe) a starostom obce Láb, Mariánom Moravčíkom. Poobedný program sa sústredí na deti a na rôzne súťaže, aktivity pre fanúšikov, ale aj gurmánov, ktorí si prídu na svoje na Lábskom majálese.

Koncerty začnú o 16.hodine a budú pokračovať až do jednej hodiny rannej. Moderátorom bude už tradične SiFon. Záhorie zažije najväčší majáles, aký tu ešte nebol. Obec Láb je geograficky ideálnym miestom na Záhorí, keďže sa nachádza len tridsať kilometrov od hlavného mesta a pár kilometrov od mesta Malacky.

Lístky si môžete kúpiť  v sieti Predpredaj.sk

Lábsky Majáles. Zdroj: Predpredaj.sk
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame