Najlepšia práca na svete: 6 mesiacov dokonalého oddychu, za ktorý dostanete kráľovsky zaplatené

facebook.com/Maatsuykerislandcaretakers

#Ponuka, ktorá sa neodmieta. Aj vy si sem-tam pozeráte ponuky práce na rôznych portáloch? Máloktorá je asi taká, ktorá by vám vyrazila dych a zaujala vás natoľko, že by ste sa neváhali za ňou presťahovať. Avšak dnes máme pre vás naozaj prácu snov. Je síce na druhej strane zemegule, avšak v porovnaní s náplňou práce, je to len (ne)podstatný detail. V čom vlastne spočíva?

Ostrov, ktorý si jednoducho zamilujete

Posted by Maatsuyker Island caretakers on 5. december 2014

Spoločnosť Tasmania Parks and Wildlife Servis hľadá dvoch zamestnancov, ktorí by sa im starali o malebný ostrov Maatsuyker. Je taký malý, že ste o ňom pravdepodobne doposiaľ nepočuli, avšak to nie je podstatné. Nachádza sa len pár kilometrov od južného pobrežia Tasmánie. Ak sa však neviete zaobísť bez ľudí a internetového pripojenia, radšej preskočte túto ponuku, pretože by ste počas šiestich mesiacov samoty vo dvojici na ostrove asi zošaleli. Ak naopak máte dosť civilizovaného sveta a ste na pokraji nervového zrútenia, táto práca je pre vás ako stvorená.

Náplň práce je jednoduchá

Posted by Maatsuyker Island caretakers on 5. december 2014

Dvaja víťazi tejto nezvyčajnej pracovnej ponuky budú na ostrov prepravení vrtuľníkom. Asi sa pri balení poriadne zapotia, pretože aj keď si budú môcť so sebou zobrať batožinu do hmotnosti 325 kilogramov, prvé zásoby jedla z pevniny prídu až po troch mesiacoch. Ak sa vám tento hmotnostný limit nezdá až taký prísny, treba myslieť na to, že strážcovia si so sebou prepravia aj množstvo potravín. A tie vážia viac, než dosť.

Strážcovia ostrovu majú za úlohu zaznamenávať výkyvy počasia, relaxovať, kochať sa okolitou prírodou, no najmä by mali ostrov vrátiť pokiaľ možno v neporušenom stave. Bývanie bude tiež viac než nezvyčajné. Dvojica bude bývať v plne zautomatizovanom majáku. Ak aj vás zaujala táto ponuka, obráťte sa na Facebookovú stránku spoločnosti, ktorá to všetko spískala. Len jedna malá rada na záver. Poriadne porozmýšľajte, koho zoberiete so sebou, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou to bude jediný živý človek, s ktorým počas šiestich mesiacov prídete do kontaktu.

Prajeme vám veľa šťastia!

Zdroj: ladbible.com | Foto: Facebook.com

Odporúčame