Najlepší stand-up v hre oslavuje už svoje 5. výročie: Na temné narodeniny dorazí aj Jaro Slávik!

Temné kecy (zdroj Temné kecy)

#Populárna stand-up comedy show Temné Kecy sa v septembri „dožíva“ neokrúhleho jubilea 5 rokov. Teda, už by sa po nej pozrel aj nejeden kňaz. Ale chalani z najdrsnejšej group majú tiež svoje metódy. Všetko prebehne natvrdo a bez cenzúry.

ROZHOVOR Vyspovedala som najdrsnejších z drsných! Prečo sú Temné Kecy tak temné prezradili Jerry Veľmajster Szabó a Heňo Fačkovec

Aj preto na rozpálenom rušni ŽSR dorazí milovník dobrého filmu Jaro Slávik a samozrejme nebudú chýbať ani osvedčené tváre ako najstarší adolescent v Strednej Európe Ivo Ladižinský, majster v konzumácii sushi (a vlastne čohokoľvek) Jerry Veľmajster Szabó, sado-maso IT-čkár Dano Čistý a ani pollitrológ, teda odborník na pitie pollitrov Heňo Fačkovec z metropoly na rovnomennej rieke Nitra.

Do toho všetkého prídu aj zahraničné hviezdy, až z ďalekého Česka, a to komik s menom tak typickým pre Česko ako azda už len vepřo, knedlo a zelo, Tigran Hovakimyan, ale aj Alina Shuvaeva. K tomu čo-to zaspieva skvelý Robo Papp.

Túto neopakovateľnú oslavu humoru, zábavy a perverznosti môžete naživo zažiť iba v nedeľu 22. septembra 2019 v krásnom bratislavskom Ateliéri Babylon. Dobré miesta sa míňajú ako kakaové venčeky u Jara, takže kupujte, kým sú ešte teplé! Vstupenky nájdetš na Predpredaj.sk.

Zdroj: Temné kecy
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame