Najlepší bodybuilder Slovenska na exhibičnom vystúpení: Nebudeš veriť, že je to Slovák!

Zdroj foto: Stanislav Hricko - EastLabs Team

#Michal „Križo“ Križánek sa stáva jedným z najlegendárnejších bodybuilderov Slovenska. Avšak na súťaži u nás ho tak ľahko neuvidíte. Súťaži medzi profesionálmi vo federácii IFBB Elite PRO a dostať sa na súťaž, kde by ste ho mohli vidieť naživo nie je ľahké. Napríklad počas roka 2019 súťažil Michal v Španielsku, v Afrike alebo v Ostrave. Práve počas uplynulého víkendu sa však všetkým priaznivcom kulturistiky na Slovensku naskytla výnimočná príležitosť. Michal prisľúbil účasť na amatérskej súťaži vo Vranove nad Topľou, kde mal exhibične vystupovať.

Ak sa aj stalo, Michal vystupoval, pózoval na pódiu aj medzi ľuďmi, ktorí si prítomnosť známeho kulturistu užívali. Nasledoval aj krátky rozhovor a okrem toho doniesol aj sošku, ktorú si prebral z rúk samotného Arnolda Schwarzzenegera.

Riaditeľom súťaže vo Vranove bol navyše legendárny slovenský kulturista, najúspešnejší a bez pochyby najlepší bodybuilder, aký Slovensko reprezentoval. Jaroslav Horváth, štvrtý na súťaži Mr. Olympia sa s Michalom postavil na pódium tiež a tak sa návštevníkom akcie vo Vranove naskytol pohľad na dve legendy slovenskej kulturistiky spolu na jednom pódiu.

Šampiónovi zo Slovenska Michalovi Križánkovi budeme držať prsty aj o necelé dva týždne, keď sa postaví na pódium Majstrovstiev sveta profesionálov, kde bude obhajovať titul svetového šampióna.

A ako sa pozdáva forma Michala tebe?

Zdroj foto: Stanislav Hricko – EastLabs Team
Zdroj foto: Stanislav Hricko – EastLabs Team
Zdroj foto: Stanislav Hricko – EastLabs Team
Zdroj foto: Stanislav Hricko – EastLabs Team
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame