Najhoršia vodička všetkých čias: VIDEO Žena zvádzala ťažký boj s parkovaním

unsplash.com

#Mnoho z nás sa tešilo na moment, kedy konečne dovŕši 18 rokov (alebo 17) a s pocitom víťazstva sadne za volant a oficiálne sa z neho stane účastník dopravnej premávky. Už v autoškole mnohí zistili, kde sú ich silné a slabé stránky.

Každý vodič by mal aspoň ako-tak ovládať spôsoby parkovania. V konečnom dôsledku možno povedať, že to patrí k neodmysliteľnej súčasti šoférovania. To pozdĺžne nepatrí k obľúbeným, avšak to, čo predviedla žena na nasledujúcom videu je viac než komické.

Svoje malé auto chcela zaparkovať na voľné miesto, pričom auto za ňou bolo ešte pomerne vzadu a tak neznámej vodičke zostávalo dosť miesta. Pozoruhodnému oku obyvateľa istej bytovky neušlo jej trápenie a rozhodol sa zväčšiť túto situáciu na mobil. Video trvá 6 minút a v závere príde nečakané rozuzlenie. Podarí sa žene zaparkovať?

Jedna odpoveď na “Najhoršia vodička všetkých čias: VIDEO Žena zvádzala ťažký boj s parkovaním”

  1. Toto už ani smiešne nieje… ani som to nedopozeral…. Keby to vidím tak jej to zaparkujem, vodičák jej hodím do kanála a zaželám pekný deň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií