Najhoršia letecká spoločnosť, Coco Chanel aj prvý iPhone: Tieto veci pohli ľuďmi za uplynulý týždeň

Foto: unsplash.com

#Zrejme patríš k tým, ktorí sa teraz krvopotne snažia dostať do hlavy celý semester a poctivo sa pripravujú na skúšky. Alebo si ešte užívaš sneh a takmer celý deň tráviš na svahu? Nech je to tak či onak, možno si nemal čas sledovať náš Instagram @hashtag.sk, čo je rozhodne obrovská chyba. I napriek tomu ti prinášame krátky sumár toho, čo si si nechal ujsť.

Aj tento rok pokračujeme s #hashtagudalost. Pod týmto hashtagom sa ukrýva zaujímavosť k rôznym dňom. Napríklad 7.januára bola pre verejnosť uzatvorená. Stalo sa tak po prvýkrát v jej 800-ročnej histórii. Dôvodom bolo, že sa nakláňala do čoraz väčšieho uhla a pre turistov už nebola viac bezpečná. Vtedy sa však písal rok 1990.

Slováci sú obrovskí patrioti a pokiaľ ide o módu, platí to azda dvojnásobne. Do našej súťaže o ľudový motýlik a vak sa zapojilo množstvo ľudí, ty medzi nimi možno ešte chýbaš. Ak je tomu tak, poponáhľaj sa, už zajtra žrebujeme výhercu. Nechýbajú ani zaujímavosti zo života. Pod #hashtagfakty sa ukrývajú naozaj poriadne pikantnosti. Napríklad vedel si o tom, že ľudský mozog sa kapacitou rovná 4 terabajtovému disku? Pozri sa na krátku ukážku tých najlepších postov a nezabúdaj, že sledovať @hashtag.sk sa oplatí!

 

View this post on Instagram

Veľký prieskum: Každý, kto má iPhone, povinne lajk! Nech vidíme, koľko 🍏  tu máme! A teraz pár zaujímavosti k tomuto dňu: Prvý iPhone predstavil bývalý riaditeľ spoločnosti Apple Inc. Steve Jobs 9. januára 2007. Keď sa pozriete na akýkoľvek produktový obrázok iPhonu alebo iPadu z posledných rokov, s najväčšou pravdepodobnosťou na ňom budú svietiť číslice 9:41. Podstatu tohto časového údaju treba hľadať v marketingu posadnutom detailami, ktorý siaha ešte do čias Steva Jobsa. Konferencia pri predstavení prvého iPhonu sa začala o 9:00 a Jobs približne po 40 minutách predstavil revolučný smartfón a prvýkrát sa objavila na plátne aj jeho fotografia. #hashtagsk #hashtagudalost . . . #apple #iphone #9thjanuary #januar #stevejobs #followme #slovakia #slovensko #mobil #technology #history #lookback #interesting #calendar #instamoment

A post shared by hashtag.sk (@hashtag.sk) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií