Na Slovensku hľadajú kráľovnú golfu: Okrem športu dámy trénujú aj módny dizajn

Archív Queen of Golf

Prvý júnový deň si finalistky z Queen of Golf užili v zrekonštuovanom kaštieli Theresia Chateau v Bernolákove. Samozrejme neleňošili, ale absolvovali profesionálne fotenia a jeden veľmi zaujímavý workshop. Aj keď je projekt Queen of Golf ešte pomerne mladý, dal si za cieľ, že každý rok predstaví vo finálovom programe zaujímavého umelca. Minulý rok si finalistky navrhli vlastný dizajn tenisiek, tento rok sa predstaví talentovaná fashion ilustrátorka Daniela Pavlíková, ktorá tvorí pod značkou Danyela art.

Kresliť začala už ako dieťa a vášeň pre fantastický svet farieb ju neopustil ani v škole. Celý jej svet sa točí okolo kreslenia. Lenže ako sama povedala: „Človek musí vedieť aj trochu počítať a uživiť sa iba kreslením je na Slovensku naozaj ťažké.“ Už počas vysokej školy brigádovala vo veľkom a dokonca si s kamarátkou založili e-shop s bižutériou. No stále jej niečo chýbalo, preto sa rozhodla pracovať sama pre seba a robiť to, čo ju baví.

Daniela si pre dievčatá pripravila workshop fashion ilustrácie pre začiatočníkov, kde si precvičili svoje zručnosti v kresbe, naučili sa nové techniky a postup, ako vytvoriť kresbu postavy. Každá z finalistiek Queen of Golf 2017 si vytvorila vlastný autoportrét. Daniela mala z workshopu veľkú radosť a ako sama povedala: „Na svoje „žiačky“ som naozaj veľmi pyšná, pretože boli veľmi šikovné a aj keďsa pred workshopom obávali, ako to dopadne, na konci si každá pyšne odnášala svoju vlastnú kresbu. Som rada, že som ich mohla spoznať aj osobne a odovzdať im kúsok skúsenosti a rád zo sveta umenia“.

Queen of Golf

Daniela je veľká detailistka a preto dievčatám počas workshopu vytvorila úžasnú atmosféru nádhernými ružovými kyticovými boxami Le Diamant Rose a za odmenu každá finalitka dostala aj farebný, veselý a chutný koláčik Taký Malý Koláč. Zaželala im veľa šťastia v súťaži a samozrejme na finálovom programe, ktorý sa uskutoční už 15.6.2017 v  kaštieli Theresia Chateau v Bernolákove, nebude chýbať.

Všetkých 12 finalistiek a zároveň novopečené hráčky golfu tam zabojujú o veľmi zaujímavé ceny. Samozrejme v hre je „zelená karta“ na golf pod vedením Best Swing Golf academy, auto Mercedes – Benz na určitý čas, golfové oblečenie, šperky, kozmetiku, luxusné plavky a topánky, wellness pobyt, ročnú starostlivosť v beauty salóne, ročnú permanentku do fitness centra a iné zaujímavé ceny a samozrejme hlavný titul Queen of Golf 2017.

Viac o súťaži Queen of Golf sa dočítate aj na stránkach http://queenofgolf.sk/ alebo na našom FB a sledovať nás môžete aj na Instagrame.

– PR správa – 

Odporúčame