Myslíš si, že s autom si frajer? Omyl! Slovenská skupina láka na vlaky

Foto: unsplash.com

#Klasické ráno 7:32 h a ty stojíš v zápche. O hodinu neskôr sa pohneš maximálne o meter. Je 9:32 a ty si stále na tom istom mieste. Nie, toto nie je výmysel, to je realita mnohých úsekov na Slovensku. Problém s dopravou je najväčší v našom hlavnom meste. Pokojne môžeme povedať, že kolabujúca doprava je hanbou Bratislavy.

Všade vo svete výborne funguje mestská hromadná doprava. Biznismeni nemajú problém odviesť sa metrom, nastajlované baby idú vlakom, len na Slovensku to je úplne inak. Trend je nastavený tak, že ak nemáš auto, si totálny lúzer. Avšak to, koľko problémov s tým súvisí už nie každý vidí alebo prizná.

S tým, aby ľudia nemárnili čas v zápchach a nevozili sa sami v autách chce bojovať aj ZSSK. Spojili sa s Hudbou Vesmírnou a vydali chytľavý song Hlavu hore s videoklipom, ktorý má prehovoriť mnohým do duše. Klip má zatiaľ takmer 4-tisíc zhliadnutí a ľudia sú nadšení. Nie je to popritom ich prvý hudobný počin v spolupráci so ZSSK. Už predtým vydali Ideme vlakom, ktorý od januára nazbieral viac ako 564-tisíc zhliadnutí.

Odporúčame