Mužské zamestnanie? Týchto 5 sexi pilotiek vás ľahko presvedčí o opaku

Instagram/babywingz_pilot

#Koľkokrát sa vám stalo, že sa počas letu lietadlom ozval hlas ženskej kapitánky lietadla? Predpokladáme, že nikdy, alebo len veľmi zriedka. Napriek tomu existujú ženy, ktoré búrajú stereotypy a sú ukážkovými pilotkami v mužskom prostredí. Niektoré z nich sa dokonca o svoje zážitky neboja podeliť na sociálnych sieťach. Vybrali sme pre vás teda 5 profilov sexi pilotiek, ktoré stoja za to.

Maria Fagerström

Neuveriteľných 228-tisíc followerov na Instagrame. A je sa na čo pozerať. Švédska pilotka bývajúca na Kanárskych ostrovoch.

Ale Manriquez

Mexická pilotka má na Instagrame 78-tisíc odberateľov. Obľubuje šport, hudbu a cestovanie, no zdá sa, že jej najväčšou pasiou je lietanie.

https://www.instagram.com/p/BRkCAK9jJPL/?taken-by=babywingz_pilot

https://www.instagram.com/p/BRQ3zLajt2b/?taken-by=babywingz_pilot

Eser Aksan Erdogan

Pilotka Boeingu 737 z Holandska zaujíma na Instagrame 65-tisíc ľudí. Jej manžel je tiež pilot a spolu lietajú po celom svete.

Lindy Kate

Holandsko má v tomto článku naozajstnú prevahu. Ďalšou šikovnou kráskou z krajiny tulipánov je Lindy, ktorá okrem Instagramu, ktorý sleduje viac ako 47-tisíc divákov, prevádzkuje aj kanál na Youtube.

Eva Claire

Ďalšia holandská pilotka lieta s Boeingom 737 z Barcelony. Jej profil FlyWithEva sleduje na Instagrame viac ako 40-tisíc ľudí.

Odporúčame